Küresel düzeyde görülen çip krizi, Türkiye’de yaşanan yüksek enflasyon, vergi oranları ve kur krizi nedeniyle otomobil fiyatları bir hayli yükseldi. Artan bu fiyatların ardından uygun finansman çözümleriyle araç almak isteyenlere ise İş Bankası cazip taşıt kredisi fırsatlarını sunmaya başladı. 

Düzenli ödemelerle araç sahibi olmak isteyenler için Türkiye İş Bankası tarafından en özel oranlarla kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme fırsatlarının yer aldığı kredi kampanyası ile otomobil sahibi olmak isteyenler rahat bir nefes alabilecek. 

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ FIRSATINI DUYURDU!

Türkiye’nin en köklü bankalarından İş Bankası, otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşların sesini duydu. İkinci el veya sıfır km araç satın alımlarında geçerli olmak üzere ayrıcalıklı oranlarla kredi kullanılabilecek. Taşıt kredisi faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri dikkat çekiyor. 

2. el taşıtlar için aracın kasko değerinin yüzde 70’ine kadar kredi tahsis edilebiliyor. Değeri 400.000 TL’ye kadar olan ikinci el araçlarda söz konusu oran uygulanmaktadır. Değeri 400 bin TL ile 800 bin TL arasında olan araçlarda ise yüzde 50’sine kadar kredi sağlanabiliyor. 

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

sifir-veya-2-el-tasit-alimlarinda-en-cazip-kredi-oranlari-is-bankasi-tasit-kredisi-oranlari

Türkiye İş Bankası taşıt kredisi imkanlarıyla artan otomobil fiyatlarına karşın yeni bir araç satın almak isteyenlere cazip teklifler sunuyor. Buna göre 100.000 TL taşıt kredisi için 48 ay vadede, yüzde 1,99 faiz oranları uygulanıyor. Örnek hesaplama tablosuna göre aylık 3.591 TL taksit oranları ile geri ödeme yapılabiliyor. 

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU 

İş Bankası taşıt kredisi başvurusu için hızlı kredinin yanı sıra şubelerden, internet bankacılığı üzerinden veya telefon şubesinden işlem yapılabilmektedir. Taşıt kredisi başvuru formu, kimlik belgesi fotokopisi, gelir durumunu gösteren belge ve istenecek diğer belgeler ile kolayca başvuru yapılabiliyor.