Türkiye’de artan otomobil fiyatlarının ardından dünyanın önde gelen otomobil devlerinden cazip teklifler gelmeye devam ediyor. Bir süredir piyasalarda yüksek enflasyon, döviz kurunda yaşanan artış, yüksek vergi oranları ve otomotiv sektöründeki küresel sorunlar nedeniyle durgunluk devam ediyor. Bu durgunluğun ortadan kaldırılması için yeni kampanyalar ise hayata geçirilmeye başladı. 

Otomotiv sektörünün önde gelen markalarından Skoda, Ekim ayına özel yaptığı kampanyaları sayesinde herkesi araç sahibi yapmaya hazırlanıyor. Kodiaq, Karoq, Scala gibi önde gelen modellerde faiz oranları yüzde 1’in altına kadar düştü. 

SKODA’DA YÜZDE 0,99 FAİZ FIRSATI

skoda-kodiaq-karoq-scala-ve-daha-fazlasi-yuzde-099dan-baslayan-faiz-oranlari-dikkat-cekti

Skoda’nın 2022 model yılına ait araçlarında yüzde 0,99 faiz oranları ile cazip kredi fırsatları sunulmaya deva ediyor. Yeni Kodiaq ve Karoq modellerinde geçerli olmak üzere 150.000 TL’ye 18 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranları ile kredi seçenekleri sunuluyor. 

2022 model yılına ait Skoda Scala modellerinde ise 100.000 TL kredi, 24 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranları ile kullandırılacak. En avantajlı oranlarla araç sahibi olmak isteyenler için Skoda’nın avantajlı teklifleri devam ediyor. 

SKODA FABİA VE SUPER B KAMPANYASI!

Arabası olanlar buraya! ŞOK aktüel ürünlerinde arabanız için yok yok Arabası olanlar buraya! ŞOK aktüel ürünlerinde arabanız için yok yok

Skoda’nın en sevilen modelleri arasında yer alan Superb ve Fabia modellerinde ise avantajlı oranlarla kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor. 2022 model yılına ait Fabia ve Superb araçlarda geçerli olmak üzere yüzde 1,99 faiz oranları ile kredi fırsatları sunuluyor. Özel Skoda fırsatlarından yararlanarak vatandaşların hayalini kurduğu araçları satın alması sağlanacak. 

SKODA GÜNCEL FİYAT LİSTESİ 

Skoda’nın Ekim ayına özel duyurduğu kampanyalar kapsamında düşük faiz oranlarına sahip kredilerin yanı sıra cazip fiyat avantajları da devam ediyor. Bu kapsamda yer alan araçlarda belirlenen güncel fiyatlar ise şöyle:

  • Yeni Fabia Elite 1.0 TSI 95 PS – 479.010 TL 
  • Scala Comfort 1.0 TSI 110 PS DSG – 620.010 TL 
  • Superb Elite 1.5 TSI ACT 150 PS DSG – 955.010 TL