Ülkemizin en önemli seslerinden birisi olan Sibel Can, son günlerde kendi yaşantısından ve sahne hayatından çok çocuklarının özel hayatları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Önce kızı Melisa Ural’ın Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu’nun eski sevgilisi ile aşk yaşamaya başlaması ile adından söz ettiren Sibel Can, geçtiğimiz ay da oğlu Engincan Ural’ın görkemli düğün töreninde ettiği danslar ile dikkatleri üzerine çekti. 

1988- 1999 yılları arasında evli kalan Sibel Can ile Hakan Ural’ın ortak çocukları olan Engincan Ural, bir süredir birliktelik yaşadığı sevgilisi Merve Kaya ile evlenme kararı aldı. Aşklarını dolu dizgin yaşayan ve görüntü vermekten çekinmeyen çift, 10 Ekim tarihinde masalsı bir düğün töreninde hayatlarını birleştirdi. Düğünde Sibel Can’ın neşeli halleri sosyal medya kullanıcılarının ve magazin basının dikkatlerinden kaçmazken bugün yeni evli çift hakkında şoke eden bir iddi ortaya atıldı. 

Tv100 tarafından yayınlanan bir haber ile ortalık karışırken Engincan Ural ve Merve Kaya’nın boşanma iddialarına hem Sibel Can’dan hem de Hakan Ural’dan tepki geldi. Can’ın tepkisi fotoğraflı olurken Ural’ın tepkisi ortalığı inletti.

“ALDATTI” İDDİASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI!

sok-iddia-engincan-ural-aldatildi-hakan-ural-haberlere-ates-puskurdu-allahiniz-yok-mu-sizin

Bir süredir birlikte olduğu Merve Kaya ile 10 Ekim tarihinde masalsı bir düğün töreninde hayatını birleştiren Engincan Ural, bugün herkesi şaşkına çeviren bir iddia ile gündeme geldi. Tv100 tarafından ortaya atılan iddiaya göre Merve Kaya’nın Engincan Ural’ı aldattığı ve çiftin bu sebep ile ayrılık kararı aldığı ileri sürüldü. 

Breaking Bad'in Başrolü: Walter White'a Sadece Bir Şart İle Dönerim Breaking Bad'in Başrolü: Walter White'a Sadece Bir Şart İle Dönerim

EBEVEYNLERDEN TEPKİ!

Aldatma iddialarının gündeme gelmesinden sonra gözler yeni evli çifte çevrilirken ilk tepki Sibel Can ve Hakan Ural’dan geldi. Can çıkan haberlerin üzerine Instagram hesabından oğlu ve gelininin düğün fotoğrafını paylaşıp, nazar boncuğu koydu. Ural ise iddia sahibi Tv100’ün Instagram hesabını etiketleyerek şu ifadeleri kullandı: “Böyle ahlaksızca bir yalan haber iftira nasıl atılır yazıklar olsun. Ananız karınız kızınız Allahınız yok mu sizin”