Son dönemlerde gerçek hayat hikayelerinin sıklık ile TV ekranlarına uyarlanması, dijital platformların artan popülerlikleri karşısında geride kalmaya başlamış olan ana akım dizi sektörünü hareketlendirmeyi başardı. “Gerçek hayattan esinlenilmiştir” ibaresini gören birçok izleyicinin dikkati TV ekranlarına yönelmeye başlamışken bu alanda adını duyurarak ön plana çıkan isimlerin başında ise Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu geldi. 

Senelerdir hekimlik yapan ve son dönemlerde de hasta hikayelerinden etkilenerek kitap yazmaya başlayan Gülseren Budayıcıoğlu, bu eserlerinin yapımcılar ile de paylaşmaya başladı. Önce Kırmızı Oda, sonrasında Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız, şimdi ise Yalı Çapkını isimli diziler ile sektöre damgasını vuran Gülseren Budayıcıoğlu, dizilerin reyting rekorları kırmaları ile de başarısını kanıtlamış oldu. 

Son olarak bu sezon Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan ve “Madalyonun İçi” isimli kitabından ekranlara uyarlandığı düşünülen Yalı Çapkını isimli dizi ile adından söz ettiren Gülseren Budayıcıoğlu, önemli başarılara imza attı. 

Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Yalı Çapkını isimli dizi henüz macerasının başında olmasına rağmen birçok kişi tarafından oldukça sevildi. Başarısını reyting oranları ile de ortaya koyan sevilen dizi, bu kez de oyuncularından birisi ile gündeme geldi. Ekranların bir diğer başarılı yapımı olan Survivor’ın, Yalı Çapkını dizisinin oyuncusuna teklif götürdüğü ileri sürüldü. 

O İSME TEKLİF GÖTÜRDÜ!

star-tvnin-sevilen-dizisi-yali-capkininda-flas-ayrilik-o-isim-survivor-2023-yolcusu-1

Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması

Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir gibi isimlerin yer aldığı Yalı Çapkını dizisinde “Abidin” karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ersin Arıcı, yeni bir iddia ile gündeme geldi. Arıcı’ya Survivor’ın yeni sezonu için teklif gittiği ve bu yüzden de diziden ayrılacağı ileri sürüldü. 

AÇIKLAMA GELMEDİ!

Survivor yapımına yakın olan kaynaklar Ersin Arıcı’nın teklifi kabul ettiğini belirtirken ne ünlü oyuncuda ne de Acun Medya yapımından konuya ilişkin resmi bir açıklama gelmedi.