KOBİ ve diğer tüm büyük küçük işletme ve esnafların 2022 yılında finansman açısından son derece zorlanmalarına karşını yeni finansman çözüm paketleri duyurulmaya başladı. Başata kamu bankaları olmak üzere özel sektör ve kamu işbirlikleriyle de çeşitli finansman ve bankacılık çözümleri geliştiriliyor. 

Akbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla sağladığı KOBİ’lere Özel Taksitli Ticari Kredi fırsatı kapsamında süreler ise uzatıldı. 31 Aralık’a kadar 12 ay vadeyle ve 30 milyon TL’ye kadar uygun faizlerle kredi kullanılabilecek. Ayıca KOBİ’lere özel Yeni Müşteriye Yeni Tarife kapsamında 3 ay boyunca ücretsiz işlem imkanı sunulacak. 

KOBİ’LERE 3 AY BOYUNCA ÜCRETSİZ İŞLEM FIRSATI!

Yeni Müşteriye Yeni Tarife kampanyası ile Akbank tarafından KOBİ’lere özel 3 ay boyunca işlemlerini ücretsiz olarak yapma imkanı verilecek. İlk defa Akbank müşterisi olan ya da yeniden aktifleşe Akbanklı KOBİ’ler 3 ay boyunca işlemlerini ücretsiz yapacak. 

KOBİ müşterilerine özel müşteri olma ya da aktifleşme tarihinden itibaren 3 ay boyunca EFT, SWİFT, çek ve senet işlemleri ücretsiz şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca kampanya avantaları, herhangi bir ek işleme gerek duyulmadan otomatik olarak tanımlanabiliyor. Çek tahsilatları ve çek karnesi, senet tasilatları, tüm kanallardan gelen/giden SWİFT, havale ve EFT işlemleri ücretsiz olarak 3 ay boyunca KOBİ’ler tarafından yapılabilecek. 

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

KOBİ’LERE 30 MİLYON TL’YE KADAR KREDİ

suresi-31-aralika-kadar-uzatildi-kobilere-dusuk-faizli-kredi-ve-3-ay-boyunca-ucretsiz-islem

Akbank ayrıca KOBİ’lere Taksitli Ticari Kredi ile 30 milyon TL’ye kadar kredi veriyor. 12 aya kadar vade seçeneklerine yer verilen kredi kapsamında yüzde 1,42 aylık özel faiz oranları da KOBİ’lere özel uygulanıyor. KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına yönelik en uygun oranlarla kampanya kapsamında finansman desteği verilmesi hedefleniyor. 

SON BAŞVURU TARİHİ 31 ARALIK!

Akbank’ın KOBİ’lere özel sağladığı kredi ve ücretsiz işlem kampanyalarına 31 Aralık 2022 tarihine kadar KOBİ’lerin başvuru yapmaları mümkündür.