Acun Ilıcalı’nın ilk olarak 2005 yılında Star TV kanalı aracılığı ile izleyicilerin karşısına çıkarmış olduğu Survivor yarışması, farklı formatı sayesinde kısa süre içerisinde ülkenin nerede ise tamamı tarafından takip edilmeye başlandı. Farklı konseptler ile izleyicilerin karşılarına çıkan ve her sezonunda kendi izlenme rekorunu dahi egale etmeyi başaran fenomen yarışma programı, ilk yayın tarihinin üzerinden 17 yıl geçmiş olmasına rağmen izleyicilerin gündemlerinde yer almaya devam ediyor. 

Son olarak eski yarışmacıları bir araya getirmiş olduğu All Star konsepti ile ekranlara gelen Survivor yarışması, kanalda ki yerini MasterChef Türkiye yarışmasına bırakarak yeni sezonuna ilişkin çalışmalara başladı. Bu sene ilk kez Fenomenler- Ünlüler formatında yayınlanacağı tahmin edilen yarışma programı için hazırlıklar son sürat devam ederken geçtiğimiz günlerde resmi sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımlar ile 4 ünlü ismin yarışma kadrosuna dahil olduğunu duyuran Acun Ilıcalı, sosyal medya kullanıcıları tarafından yakından takip edilmeye başlandı.

Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması

Acun Ilıcalı’nın Survivor 2023 kadrosuna dahil olan 5’inci ismi açıklaması beklenirken bugün gündeme bomba gibi bir iddia düştü. Geçtiğimiz günlerde evliliklerini sonlandıran ancak sonrasında tekrar bir arada görüntülenen ünlü bir çiftin, yarışmaya beraber katılacakları ileri sürüldü. 

SURVIVOR 2023 KADROSUNA DAHİL OLAN 4 İSİM BELLİ OLDU!

survivor-2023-kadrosu-sekillenmeye-basladi-4-isim-belli-oldu-eski-eslerin-de-yarisacagi-idd

Sosyal medya hesaplarından arka arkaya paylaşımlar yapan medya patronu Acun Ilıcalı, Survivor 2023 kadrosuna dahil olan 4 ünlü ismi açıkladı. İlk olarak Türkücü Berdan Mardini ile anlaşan Acun Ilıcalı, sonrasında ise sırası ile Ümit Erdim, Murat Eken ve Yusuf Güney ile el sıkıştığını duyurdu. 

SURVIVOR 2023 İLE İLGİLİ ŞOKE EDEN İDDİALAR!

Gündeme gelen iddialara göre Acun Ilıcalı’nın Fenomenler takımı için Arda Kural ile el sıkıştığı ileri sürüldü. Ayrıca Ilıcalı’nın 53 günlük evliliklerini geçtiğimiz günlerde sonlandıran ve ardından da yine sarmaş dolaş görüntülenen Merve Boluğur ve Mert Aydın ile de anlaştığı iddia edildi.