Acun Ilıcalı’nın 2005 yılında Star TV kanalına kazandırdığı ve aynı zamanda da sunuculuğunu üstlenmiş olduğu Survivor yarışması, senelerdir ekran macerasına devam etmeyi başaran yarışma programlarından birisi olarak rakiplerine karşı büyük zaferler kazandı. Yayınlandığı her sezonda reyting rekorlarını alt üst eden efsane yarışma programı, son olarak 2022 sezon ile izleyicisinin karşısına çıktı. Son sezonunda All Star konsepti ile beğeni toplayan ve 30 Haziran tarihinde yayınlanan final bölümünde Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu ile izleyicilere veda edan Survivor, yeni sezonu için geri sayıma başladı. 

2022 sezonunun final bölümünün hemen ardından yeni sezon için çalışmalara başlayan Acun Medya ekibi, halen gündemde en çok konuşulan konu başlıklarından birisi olmaya devam ediyor. 2023 kadrosuna kimlerin dahil olacağı, yeni sezon konseptinin nasıl olacağı izleyiciler tarafından merak edilirken bugün herkesi şaşkına çeviren yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Şu an yayında olan MasterChef Türkiye yarışmasının final yapmasının hemen ardından izleyici ile buluşturulacak olan Survivor 2023 için iki isim ile anlaşmaya varıldığı iddia edildi. Kadroya dahil oldukları söylenen isimler, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. 

Survivor 2023 yarışmacısı Walison Fonseca’nın eşi Türk çıktı! Survivor 2023 yarışmacısı Walison Fonseca’nın eşi Türk çıktı!

SURVIVOR 2023 KADROSUNA ŞAMPİYON DOKUNUŞU!

survivor-2023-sampiyonlar-ligine-donustu-eski-sampiyonlarin-survivor-yolcusu-olduklari-iddi

Tam 17 yıldır ekranda olan ve yayın hayatına yalnızca bir senelik bir ara veren Survivor yarışması, 2023 sezonu için hazırlıklarını tamamlamaya devam ediyor. Bu kapsamda kimilerine göre Ünlüler-Fenomenler kimilerine göre ise Gönüllüler- Fenomenler konsepti ile ekrana geleceği söylenen yarışma programının, eski şampiyonlardan ikisi ile yeni sezon için anlaşmaya varmış olduğu ileri sürüldü. 

Acun Ilıcalı’nın Survivor’ın yeni sezonu için anlaşmaya vardığı iddia edilen isimlerden birinin İsmail Balaban, diğerinin ise Turabi olduğu ileri sürüldü.

AÇIKLAMA GELMEDİ!

İsmail Balaban ve Turabi’nin Survivor 2023 kadrosuna dahil oldukları iddiası ortalığı ayağa kaldırırken iki isimden de henüz bu konuya ilişkin bir açıklama gelmedi.