TV8 ekranlarından yayınlanmaya başlamış olan Survivor Türkiye 2023 yarışmasının yeni sezonu dün itibariyle başladı. Yeni sezonda hem ünlüler hem de fenomenler yarışırken; geleneğini bozmayan yarışma, gönüllüleri de yarışa dahil etti. Survivor Türkiye 2023 yarışmasına gönüllüler kadrosundan dahil olan Walison Fonseca ise, yarışmanın ilk gününden dikkat çeken isimlerden biri olmayı başardı.

Survivor 2023 kadrosu şekillenmeye başladı! 4 isim belli oldu! Eski eşlerin de yarışacağı iddiası gündem yarattı! Survivor 2023 kadrosu şekillenmeye başladı! 4 isim belli oldu! Eski eşlerin de yarışacağı iddiası gündem yarattı!

Survivor Türkiye 2023 yarışmasının ilk gününden iddialı tavırları ile dikkat çeken Walison Fonseca, özellikle özel yaşamı ve mesleği ile herkesi şaşırtan biri isim oldu. Evli olduğu öğrenilen Walison Fonseca’nın Türk eşi güzelliğiyle Survivor izleyicilerini büyülemeyi başarırken; son 24 saatte sosyal medya platformlarında konuşulan ünlü isimler arasındaki yerini aldı. İşte Walison Fonseca’nın özel yaşamına dair detaylar…

MASTERCHEF ESKİ YARIŞMACISI ÇIKTI

survivor-2023-yarismacisi-walison-fonsecanin-esi-turk-cikti (2)

MasterChef Türkiye 2020 yarışmasında yarıştığı ortaya çıkan Brezilyalı Walison Fonseca’nın katıldığı dönem yarışma ile popüler olduğu öğrenildi. Yeniden bir yarışma ile seyirci karşısına çıkmaya başlayan Walison Fonseca, bu kez Survivor yarışının gönüllüler kadrosundaki yerini aldı.

Yaklaşık 3 yıldır Türkiye’de yaşadığı öğrenilen Walison Fonseca, Brezilya’da doğup, büyüyen bir isimdi. Brezilya’da modellik ve oyunculuk gibi isimler yaptığı öğrenilen yıldız isim, bu sene 34 yaşına girdi.

EŞİ TÜRK ÇIKTI

Walison Fonseca, Türkiye’ye geldikten sonra da modellik ve oyunculuk ile ilgili çalışmalar gerçekleştirdi. Ancak, Walison Fonseca’nın hayatına dair en çok dikkat çeken detay eşinin Türk olması oldu. Türk bir isim ile evli olduğu öğrenilen Walison Fonseca, yaşam koçu Melisa Pınar ile evli çıktı.

Sosyal medyada epey aktif olduğu görülen Walison Fonseca’nın eşi Melisa Pınar Fonseca, duru güzelliğiyle sosyal medya kullanıcılarının gönlünü kısa süre içerisinde fethetti. Yaklaşık 20 bin takipçisi bulunan Melisa Pınar Fonseca’nın bikinili pozları son 24 saatin en çok beğenilen sosyal medya gönderileri arasında yer alırken, ünlü yaşam koçunun eşi Walison Fonseca’yı desteklemek için attığı gönderilerde dikkatlerden kaçmadı.