Günümüzün dijitalleşen şartları sayesinde ana akım medya içeriklerinden uzaklaşan ve çoğunluk ile dijital platform içeriklerini yakın takibe alan tüketiciler, tüm bu gelişmelere rağmen yıllardır ekranda olan “Survivor” isimli fenomen yarışma programını yakından takip etmeye devam ediyorlar. 2005 yılında Acun Ilıcalı tarafından ekranlara getirilen ve o günden bu yana yalnızca 1 senelik bir yayın arası veren sevilen yarışma programı, şu an yeni sezonuna hazırlık sürecini tamamlamak adına çalışmalara devam ediyor. 

Son olarak All Star konsepti ile ekranlara gelen ve 30 Haziran tarihinde yayınlanan final bölümü ile sezonu sonlandıran fenomen yarışma programı Survivor’ın, 2023 yılının ocak ayında yeni sezonu ile izleyicilerinin karşılarına çıkması bekleniyor. Şu an yayında olmamasına rağmen meşhur ettiği onlarca isim sayesinde gündemde ki yerini korumayı başaran Survivor, bu kez de eski yarışmacılarından olan ve bir döneme damgasını vuran Taner Tolga Tarlacı ile adından söz ettirdi. 

Gökhan Çıra’dan eski aşkı Selin Ciğerci’yi kızdıracak hamle, o isimle evleniyor! Gökhan Çıra’dan eski aşkı Selin Ciğerci’yi kızdıracak hamle, o isimle evleniyor!

2011 yılında düzenlenen Survivor Ünlüler- Gönüllüler konseptine katılım sağlayan ve senelerce “Daçmin goş” söylemleri ile pek çok içeriğe konu olarak adından söz ettirmeyi başaran Taner Tolga Tarlacı, yarışmadan sonra da popülerliğini korudu. “Taner Firarda” isimli yarışma programının sunuculuğunu üstlenen ve programın sonlanmasının ardından da adeta sırra kadem basan Tarlacı, geçtiğimiz günlerde yeni bir haber ile gündeme geldi. 

KIBRIS’TA TUTUKLANDI!

survivor-taner-tolga-tarlaci-cezaevinde-intihar-etti-unlu-isim-gardiyanlar-tarafindan-son-a (2)

Bir süre önce Türkiye’de işlediği suçlar sebebi ile Kıbrıs’a kaçtığı iddia edilen Taner Tolga Tarlacı’nın, Kıbrıs’ta olduğu öğrenildi. 2022 yılının haziran ayında kesici alet ile gasp etme suçundan tutuklandığı bildirilen Tarlacı’nın, o tarih itibari ile cezaevinde olduğu öğrenildi. 

SON ANDA KURTARILDI!

Geçtiğimiz günlerde gündeme tekrar gelen Taner Tolga Tarlacı, sevenlerini şoke etti. Tutuklu bulunduğu cezaevinde intihar ettiği öğrenilen Tarlacı’nın, bileklerini kestiği ve gardiyanlar tarafından son anda kurtarıldığı öne sürüldü.