Acun Ilıcalı’nın hayatına dokunduğu isimlerden birisi olarak adını duyuran “Turbo” lakaplı Turabi Çamkıran, sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. İlk olarak 2013 yılında yayınlanan “Yetenek Sizsiniz” yarışmasına katılan ve yarı finale kadar yükselen sonrasında ise Ilıcalı’nın isteği üzerine Survivor’ın kadrosuna dahil olan Turabi, şu an ekran önünde yer almamasına rağmen son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olarak öne çıkıyor. 

2014 yılında katıldığı Survivor ve 2015 yılında katıldığı Survivor All Star yarışmalarında şampiyon olan ve zorlu yarışmada iki kere üst üste şampiyon olarak adını tarihe yazdıran Turbo Turabi, 2018 yılında da Survivor’a katıldı ancak o sene yarışmayı 5’inci olarak tamamladı. Survivor ile tanındıktan sonra rotasını yurt dışına çeviren ve Amerika’da düzenlenen bir yarışma formatına dahil olan Turbo Turabi, güce dayalı yarışmada yine şampiyon oldu. Katıldığı yarışmalar sayesinde servet niteliğinde para ödülleri kazanan Çamkıran, bu esnada da Instagram hesabından paylaşımlar yapmayı ihmal etmedi.

Değişen dış görünüşünün yanı sıra hayatı yaşama tarzını da bambaşka bir noktaya getiren Turbo Turabi, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından oldukça müstehcen fotoğraf paylaşımlarında bulundu. Yarı çıplak kadın arkadaşları ile samimi fotoğraflar paylaşan Turabi, sonrasında fotoğrafları sildi. Fotoğrafları niçin sildiği ise kısa bir süre sonra belli oldu. 

En Genç Değerli Oyuncu seçilen Alperen Şengün, NBA’de yeni rekora imza attı! En Genç Değerli Oyuncu seçilen Alperen Şengün, NBA’de yeni rekora imza attı!

YATAK POZLARI OLAY OLDU!

survivor-turbo-turabinin-18-pozlari-saskinlik-yaratti-link-istiyorlar-dedi-daha-acik-secik- (2)-1

Instagram hesabını aktif olarak kullanan ve arka arkaya paylaşımlar yayınlayan Turbo Turabi, bir süredir yarı çıplak kadınlar ile verdiği samimi pozları ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu. Son olarak kadın arkadaşı ile yatakta +18 bir fotoğraf paylaşan Turabi, herkesi şaşkına çevirdi. 

AÇIKLAMA GELDİ!

+18 olarak değerlendirilen tüm fotoğrafları kaldıran Turbo Turabi, şu açıklamayı yayınladı: “Takipçilerimden gelen tepkilerden dolayı açık/ seçik olan paylaşımları kaldırıyorum. Takipçilerim; “Abi bunlar nasıl fotoğraflar? Lütfen böyle fotoğraflar paylaşma artık. Biz videolarını görmek istiyoruz. Link istiyoruz!” dedikleri için eski paylaşımları kaldırıp, yeni programımız “BiBitmedinizBe” ile daha açık/ seçik, daha +18 ile geri döneceğiz. Çok yakında!”