TV8 ekranlarından yayınlanmaya başlamış olan Survivor Türkiye 2023 yarışması için bir süredir televizyon izleyicisi meraklandırıyordu. Bu sene her zamankinden farklı bir format ile seyirci karşısına çıkan Survivor Türkiye 2023 yarışması, ‘Akıl Oyunları’ anahtar kelimesiyle tanıtıldı. Henüz yarışın başında olan ve dün akşam ilk bölümünü yayınlayan Survivor Türkiye 2023 yarışmasına bazı isimler özellikle damga vurmayı başardı.

Heyecanla beklenen yarışın başlamasının ardından gözler Survivor Türkiye 2023 yarışmasında yarışacak olan ünlüler, gönüllüler ve fenomenlere döndü. Yeni sezonda ter dökecek olan isimlerin kim olduğu Survivor Türkiye 2023 yarışması izleyicileri tarafından merak edilirken; özellikle bir ismin ünlü bir başka ismin kızı çıkması dikkat çeken bir detay oldu.

SURVİVOR 2023 BAŞLADI

survivorin-gozu-kara-yarismacisi-o-unlu-yonetmenin-kizi-cikti

Kadrosundan parkurlarına kadar televizyon seyircisinin bir süredir heyecanlanmasına neden olan Survivor Türkiye 2023 yarışması, 15 Ocak 2023 Pazar akşamı yani dün başladı. Heyecanlı yarışa damga vuran ilk detay ise, Survivor Türkiye 2023 yarışmasının hakemliğini üstlenen Acun Ilıcalı’nın yarışmanın çekildiği Dominik’e gidişi oldu.

Her dönem Dominik Cumhuriyeti’ne giderken kullandığı araçlar ile dikkat çeken Acun Ilıcalı, Survivor Türkiye 2023 yarışması için ilk olarak özel jetine bindi. Ardından sosyal medyada gündem olan yeşil spor arabasına binen Acun Ilıcalı, yolun devamını klasik bir araç ile devam etti. Son olarak bir deniz uçağı kullanan Acun Ilıcalı, adaya girişi ile herkesi şaşırttı.

Yılbaşı otel rezervasyonları doldu taştı! Sanatçılar hangi illerde sahne alacak? Tarkan'ın sahne ücreti şoke etti! Yılbaşı otel rezervasyonları doldu taştı! Sanatçılar hangi illerde sahne alacak? Tarkan'ın sahne ücreti şoke etti!

HAMDİ ALKAN’IN KIZI ÇIKTI

Öte yandan Survivor Türkiye 2023 yarışmasında yarışacak ünlü isimlerden biri ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı çıktı. Hamdi Alkan’ın Canan Hoşgör ile evliliğinden dünyaya gelen Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da doğdu. Survivor Türkiye 2023 yarışmasının ilk bölümünde dikkat çeken 24 yaşındaki Zeynep Alkan’ın mesleği de belli oldu.

Aslen Hataylı olan Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan’ın 12 yaşından bu yana oyunculuk eğitimi aldığı öğrenildi. Tiyatro eğitimi alan ve ekranlarda sık sık yer aldığı öğrenilen Zeynep Alkan’ın bir dönem Kadıköy Devlet Konservatuarı’nda da viyola üzerine eğitim aldığı öğrenildi. 1.65 cm boyunda Zeynep Alkan, 49 kg.