Son dönemde artan fiyatlar nedeniyle sıfır km araç almanın hayal olmasının ardından birçok kişi ikinci el piyasalara yöneldi. İkinci el araç fiyatlarında da benzer şekilde yüksek fiyatların görülmesi ise uygun finansman arayışlarının artmasına neden oluyor. 

Vakıfbank’tan yapılan duyuruya göre ikinci el araç alım satım işlemleri için en uygun seçenekler sunulacak. Bu kapsamda 2. el araç satın alımlarında kredi kullanacak kişilerin uygun faiz oranlarından yararlanmaları sağlanacak. 

VAKIFBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI 

Otomobil piyasalarındaki durgunluk devam ederken vatandaşlar uygun finansman kullanarak araç alabilecekleri yöntemleri araştırmaya devam ediyor. Vakıfbank ise bu kişilere en cazip oranlarla kredi sunmaya devam ediyor. 

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların otomobil sahibi olmalarını sağlamaya hazırlanıyor. Bu kapsamda 3 aya kadar erteleme seçenekleri, aylık eşit taksitli, 3 ay da bir taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak geri ödemelerin yapılması sağlanmaktadır. 

VAKIFBANK İKİNİCİ EL TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

tasit-kredisinde-bu-oranlar-geri-gelmez-vakifbank-ikinci-el-arac-kredisi-kampanyasini-duyur

İkinci el araç satın alımlarına yönelik vatandaşlara en uygun oranlarla kredi desteği veren Vakıfbank, düşük faiz oranlarını duyurdu. 2022 yılının son fırsatlarının devam ettiği kampanya kapsamında yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranları uygulanıyor. 

48 aya varan vade seçenekleriyle kullandırılacak kredi kapsamında aylık düşük taksit oranları ile vatandaşlar kredi kullanabilecek. Bu kapsamda ayrıca 3 ay ödemesiz dönemli veya diğer uygun geri ödeme planlarının da uygulanması sağlanıyor. 

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU 

EYT'lilerin maaş tarihi belli oldu! EYT'lilerin maaş tarihi belli oldu!

Vakıfbank’ın ikinci el taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların banka şubelerinden kolayca başvurularını yapmaları sağlanacak. Yüzde 1,59 faiz oranları, 48 ay vade ve 3 aya kadar erteleme seçenekleri sunulacak. 100 bin lira kredi için aylık 3.251 TL taksitlerle 48 ay da kredi geri ödemesi yapılabiliyor.