Otomobil piyasalarında yaşanan sert fiyat artışlarının ardından vatandaşlar uygun kredi fırsatlarını araştırmaya başladı. Avantajlı faiz oranları ve uygun fiyat seçeneklerine sahip firmalar ise öne çıkmaya devam ediyor. KoçFinans’tan Ford araçlara özel faiz kampanyasından yararlanarak herkesin hayalindeki Ford modeline kavuşması desteklenecek. 

KoçFinans ve Ford işbirliği ile birçok Ford binek ve ticari araçta geçerli olmak üzere 250.000 TL’ye kadar taşıt kredisi olanakları sunuluyor. En uygun vade seçenekleri ve faiz oranları ile geri ödeme kolaylıkları da sağlanacak. 

EKİM AYI FORD TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI 

tasit-kredisinde-en-dusuk-faiz-oranlari-ford-araclarda-gecerli-ozel-faiz-oranlari-ve-250-bi (2)

KoçFinans’tan Ford otomobillerde geçerli avantajlı kredi fırsatları duyuruldu. Ekim ayına özel başlatılan kampanya kapsamında en özel faiz oranları ile vatandaşların diledikleri Ford modeline sahip olmaları sağlanacak. Hayallerindeki Ford binek ya da ticari araçta kredi kullanılabilecek.  

Sıfır km araç kredisi kapsamında Torneo modeller, Transit Minibüs, Pick Up, Transit Van ve diğer binek araçlarda kredi kullanılabiliyor. 250.000 TL’ye kadar kredi için yüzde 1,69 faiz oranları ve 12 aya kadar vade seçenekleri uygulanacak. Ekim ayına özel cazip seçenekler devam ediyor. 

KOÇFİNANS FORD KREDİ KAMPNAYSI 

250.000 TL, 12 ay vade ve yüzde 1,69 faiz oranları ile KoçFinans tarafından Ford marka araçlarda geçerli olmak üzere kredi seçenekleri sunulacak. Avantajlı Ford kampanyalarına Ekim ayında da devam eden KoçFinans, hayallerindeki aracı almak isteyenlere cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. 

FORD EKİM AYI FİYAT LİSTESİ  

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

Ekim ayına özel KoçFinans’ın Ford otomobillerde geçerli kredi kampanyasının yanı sıra Ford’un avantajlı fiyatları da devam ediyor. Sıfır km araç alacaklara özel hazırlanan Ekim ayı fiyat listesi ise şöyle:

  • Ford Fiesta Style Hatcback 1.1 L Ti – VCT 75PS – 577.700 TL 
  • Ford Focus Trend X Sedan 1.5 L Tİ – VCT 123PS – 760.200 TL