Sene başından bu yana mevcut ve yeni Bankkart kullanıcıları için hem kart kampanyaları hem de düşük faizli finansman kampanyaları düzenleyen Ziraat Bankası, aralık ayının tamamlanmasına yaklaşık olarak 2 hafta kala tüketiciler içim yeni bir kampanya daha düzenlediğini duyurdu. Yeni kampanyasının kart kampanyası niteliğini taşıdığını ifade eden banka, detayları tüketiciler ile paylaştı. 

Hali hazırda Bankkart kullanıcısı olan müşteriler için yeni bir kampanya düzenlediğini duyuran Ziraat Bankası, ilgili kampanyası aracılığı ile tüketicilerin tatil masraflarına destek vereceğini bildirdi. Kampanyasının 31 Aralık 2022 tarihine kadar başvurulara açık kalacağını ifade eden kamu bankası, detayları ilgilileri ile paylaştı. 

ZİRAAT BANKASI TATİL KAMPANYASI ARALIK 2022

tatil-harcamalariniza-ziraat-bankasindan-destek-pesin-veya-nakit-odeyene-2-bin-tlye-kadar-i (2)

2023 yılına giriş yapmadan hemen önce mevcut şartlar kapsamında aralık ayı kampanyalarını duyuran Ziraat Bankası, tüketicilerin yüzlerini bir kere daha güldürmeyi başardı. Mevcut müşterileri için yeni bir tatil kampanyası düzenlediğini duyuran banka, detayları paylaştı.

Aralık ayı tatil kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden duyuran Ziraat Bankası, TatilSepeti platformu üzerinden tek seferde yapılacak olan peşin veya taksitli tatil harcamalarına, harcama tutarlarına göre değişiklik gösteren seviyelerde destek vereceğini bildirdi. Banka harcama tutarına karşılık gelen hediye Bankkart Lira tutarlarını, şu şekilde açıkladı:

EYT'lilerin maaş tarihi belli oldu! EYT'lilerin maaş tarihi belli oldu!
  • 7.500- 12.499 TL aralığında olan harcamalara: 75 TL
  • 12.500- 19.999 TL aralığında olan harcamalara: 1.250 TL
  • 20 bin TL ve üzeri tutarlı harcamalara: 2.000 TL

ZİRAAT BANKASI TATİL KAMPANYASININ AYRINTILARI

Mevcut Bankkart kullanıcıları için TatilSepeti platformu ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında 2 bin TL’ye varan Bankkart Lira hediyeli tatil kampanyası düzenlediğini duyuran Ziraat Bankası, söz konusu kampanyaya hem mobil uygulama hem Bankkart’ın resmi internet sitesi hem de bankanın SMS kanalı üzerinden başvuru yapılabileceğini ifade etti. SMS katılımları için bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu numarası üzerinden TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye kısa mesaj gönderilmesi gerektiğini belirten kamu bankası, hediye liraların 9 Ocak- 20 Şubat 2023 tarihleri arasında kullanılabileceğini bildirdi.