TEB Hoş Geldin kredi kampanyası kapsamında sunmuş olduğu kampanyayı duyurdu 10.000 TL'ye kadar talep edilecek ihtiyaç kredileri kredisi 36 aya varan vade fırsatı ile düşük faiz oranı üzerinden değerlendiriliyor. Günümüz bankacılık sistemlerinden farklı olarak faiz oranları tüm ihtiyaç kredilerinde %1.64'ten başlıyor.

TEB yalnızca banka müşterilerine sunmuş olduğu bu kampanyada 3 ay erteleme fırsatı da sunuyor. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli olarak ödenebilecek olan kredi talepleri şimdi alındığında bir sonraki yılın Şubat ayında ödenmeye başlanıyor.

TEB 3 AY ERTELEMELİ DÜŞÜK FAİZLİ KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

teb-resmen-acikladi-kredini-simdi-cek-2023-subatta-ode (2)

TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi erteleme faizi de eklenerek toplam vade süresi üzerinden bir sınırlama getiriliyor. Faiz ve vade oranları kişinin findeks kredi notuna göre değişiklik gösterebiliyor. Banka istediğinde kredi kullanımı için farklı teklifte bulunma, kişiden özel kefil isteme ya da faiz oranları üzerinde değişiklik yapma hakkı da bulunuyor.

TEB 3 AY ERTELEMELİ DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÖDEME TABLOSU

TEB Hoş Geldin kredi kampanyası ile 10.000 TL kredi tutarını %1.64 faiz oranı üzerinden 12 aylık vade ile faydalanılabiliyor. Geri ödeme tutarı ve ek sigorta bedeli ile aşağıdaki tablodan detaylar takip edilebilir:

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de
  • Kredi tutarı: 10.000 TL
  • Kredi vade süresi: 12 ay
  • Kredi faiz oranı: %1,64
  • Kredi aylık taksit tutarı: 948,50 TL
  • Kredi tahsis ücreti: 55 TL
  • Kredi sigortası: 355,22

TEB 3 AY ERTELEMELİ DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

TEB düşük faizli ihtiyaç kredisi maksimum 50.000 TL'ye kadar talep edilebiliyor. 50.000 TL'ye kadar olan kredi kullanımlarını 36 ay, 50.000 TL - 100.000 TL arasındaki kredi kullanımlarına 24 ay, 100.000 TL ve üzeri kredi taleplerinde ise 12 ay taksit fırsatı sunuluyor. Erteleme dönemi de hesaplanarak toplamda en fazla 36 aya kadar taksit alınabiliyor. Kredi kampanyası kapsamında sunulan faydadan yararlanmak isteyenler en az 1000 TL kredi başvurusu yapabiliyor. Bankanın sunduğu kredi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin banka müşterisi olması gereklidir. CEPTETEB Mobil uygulama üzerinden ya da banka şubeleri ziyaret edilerek konu üzerine daha detaylı bilgi alınabilir.