Türkiye Ekonomi Bankası ekim ayı boyunca geçerli olan emekli promosyonu ve emekli referans kampanyalarının ayrıntılarını emekli vatandaşlar ile paylaştı. 

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EKİM 2022

Türkiye Ekonomi Bankası 1 Ekim tarihi itibari ile güncellemiş olduğu yeni emekli promosyonu kampanyasını vatandaşlar ile paylaştı. Maaş hesabını en az 3 yıllığına taşıyan ve en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren yeni müşterilere ödenecek olan ek ödeme tutarları şu şekilde belirlendi:

  • SGK maaşı 1.499 TL ve altı olanlara: 5.500 TL
  • SGK maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 6.750 TL
  • SGK maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 8.000 TL

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ REFERANS KAMPANYASI EKİM 2022

tebten-emeklilere-ekim-ayi-firsati-maas-hesabini-getirene-8-bin-tl-yakinini-getirene-arti-5 (2)

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

Türkiye Ekonomi Bankası 8 bin TL’lik üst limit ile geliştirmiş olduğu ekim ayı emekli promosyonu kampanyasına ek olarak bir ek ödeme kampanyası daha geliştirmiş olduğunu duyurdu. Söz konusu yeni kampanyada maaş müşterisi olması adına yakınına referans olan mevcut müşteriye 250 TL, toplamda ise 500 TL daha ödeme yapılacağı bilgisi kaydedildi.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ EK ÖDEME KAMPANYALARINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye Ekonomi Bankası ekim ayı emekli promosyonu ve emekli referans kampanyaları ile henüz bir bankadan promosyon ödemesi almamış olan emekli vatandaşların dikkatlerini çekmeyi başardı. Banka, potansiyel emekli müşterileri için kampanyalarına ilişkin katılım detaylarını yayınladı.

Türkiye Ekonomi Bankası maaş baremine göre belirlemiş olduğu promosyon ödemelerinden yararlanmak isteyen emekli vatandaşların, maaş hesaplarını banka bünyesine taşımaları gerektiğini ve ilgili hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalması gerektiğini bildirdi. Bu kapsamda maaş hesabının bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı ve banka şubeleri aracılığı ile taşınabileceğini belirten banka, taşıma işleminin ardından 2 adet otomatik fatura ödeme talimatının verilebileceğini ifade etti. 

Türkiye Ekonomi Bankası maaş bareminden bağımsız olarak geliştirmiş olduğu emekli referans kampanyası için mobil uygulama üzerinden bir davet kodu oluşturulması gerektiğini ve ilgili kodun referans olunacak olan yakın ile paylaşılması gerektiğini bildirdi.