Konut piyasalarında son yıllarda yaşanan fiyat artışları vatandaşların resmen belini büktü. Enflasyon ve diğer ekonomik etkenlere bağlı olarak konut fiyatlarında yaşanan artışın ardından uygun finansman seçeneklerini araştıran birçok vatandaş ise ING Bank konut kredisi tekliflerini araştırıyor. 

Vatandaşların kira öder gibi ev sahibi olmalarını sağlayacak uygun oranlar ve geri ödeme planları sayesinde ING Bank tarafından en uygun konut kredisi kampanyası duyuruldu. Aylık 2.323 TL kredi taksiti ile kira öder gibi ev sahibi olma avantajı sunuluyor. 

ING BANK KONUT KREDİSİ FIRSATINI DUYURDU!

Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi! Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi!

tek-tek-hesaplandi-aylik-sadece-2323-tl-taksitle-ev-sahibi-olabilirsiniz-ing-banktan-cazip-

ING Bank tarafından uygun oranlara sahip cazip kredi teklifleri sunulmaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda emlak başta olmak üzere pek çok farklı sektörde görülen yüksek fiyatlar vatandaşların finansman ihtiyaçlarının da artmasına neden oldu. 

Vatandaşlara en uygun konut kredisini ödeme imkanlarından yararlanarak ev sahibi olma fırsatı sunan ING Bank, gelir durumuna göre alternatif ödeme planları da sunuyor. Örnek hesaplama tablosunda yer alan oranlara göre aylık düşük taksit oranlarıyla ödeme yapılabilecek. 

KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ OLMA FISATI! 

ING Bank Konut Kredisi kampanyası kapsamında cazip oranlarla kredi seçenekleri sunuyor. Özellikle gelir durumuna göre uygun geri ödeme seçeneklerinin yer verildiği kredide eşit taksitli, eşit anapara ödemeli, ara ödemeli kredi seçenekleri sunuluyor. En uygun geri ödeme planından yararlanarak hayalinizdeki ev için en uygun oranlardan yararlanabilirsiniz. 

ING BANK KONUT KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU 

Konut kredisi kredi maliyet tablosuna göre ING Bank tarafından cazip konut kredisi faiz oranları ve geri ödeme tutarları hesaplanmıştır. Örnek ödeme tablosuna göre 100.000 TL kredi için 120 ay vadede aylık 2.323 TL taksit hesaplaması yapılmaktadır. Söz konusu vade ve kredi tutarına göre faiz oranı ise yüzde 2,14 olarak belirlenmiştir.