Sanat dünyası, iki gün önce gelen acı bir haber ile adeta yıkıldı. Uzun süredir bir arada olan ve sergiledikleri performanslar ile tiyatro sahnelerine yeni bir soluk kazandıran ünlü tiyatrocular, turneleri kapsamında seyahat ederlerken feci bir kazanın başrolüne oturdular. “Baş Belası” isimli tiyatro oyunun oyuncularının ve diğer ekip çalışanlarının geçirdikleri trafik kazası, gündeme bomba gibi düştü. 

Baş Belası isimli tiyatro oyunlarını tiyatro severler ile buluşturmak adına 7 günlük bir turneye çıkan oyuncular, Amasya’nın Merzifon ilçesinde korkunç bir trafik kazası geçirdi. Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten gibi ünlü oyuncuların da bulunduğu kazada Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş hayatlarını kaybetti. Ünlüler dünyasını ve tüm sanatseverleri yasa boğan bu durum, sosyal medyada da birçok paylaşımın yapılmasına aracılık etti. Yitirilen isimlerin ardından Instagram hesabından paylaşım yapan isimlerden birisi de ünlü oyuncu Zeynep Gülmez oldu. Gülmez, 2 yıl evli kaldığı ve kazada hayatını kaybeden eski eşi Tolga Güleryüz’ün ardından yürek burkan bir paylaşım yaptı. 

SANAT DÜNYASINI YASA BOĞAN KORKUNÇ KAZA!

tiyatro-oyuncularinin-kazasi-yurek-burktu-hayatini-kaybeden-tolga-guleryuzun-eski-esi-affet (2)

Baş Belası isimli tiyatro oyunlarını sergilemek üzere 7 günlük bir turneye çıkan tiyatro oyuncuları, Amasya’nın Merzifon ilçesinde korkunç bir trafik kazası geçirdi. Tiyatro oyuncularını ve ekibin diğer üyelerini taşıyan minibüs, bir tıra arkadan çarptı. 9 kişinin yaralandığı kazada Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

TOLGA GÜLERYÜZ’ÜN ARDINDAN YÜREK BURKAN PAYLAŞIM!

tiyatro-oyuncularinin-kazasi-yurek-burktu-hayatini-kaybeden-tolga-guleryuzun-eski-esi-affet (3)

Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı! Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı!

Neşeli halleri ile dikkat çeken Tolga Güleryüz’ün trafik kazasında hayatını kaybetmesi, arkadaşlarını ve meslektaşlarını yasa boğdu. Güleryüz ile 2015- 2017 yılları arasında evli olan ünlü oyuncu Zeynep Gülmez ise vefat haberinin ardından Instagram hesabından bir paylaşım yaparak şu notu düştü: “Kabullenmek çok zor. Acıyı yazmak, kelimeler anlamsız gelir. Boş… Ben seni affettim. Affet beni…”