Tüm dünya merak ediyordu, Foxconn iPhone’un neden Androidlerden daha kaliteli olduğunu açıkladı! Tüm dünya merak ediyordu, Foxconn iPhone’un neden Androidlerden daha kaliteli olduğunu açıkladı!

Giderek gelişen teknolojik koşullar, gündelik hayatın her alanında kendilerini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Bu noktada akıllı cihaz kullanımı oldukça öne çıkarken akıllı cihaz tanımının yalnızca telefonlar için yapılmadığı da gözlerden kaçmadı. Son gelişmeler ile birlikte akıllı cihaz kapsamına yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg da alındı. 

2018 yılından bu yana ülkemizin ilk ve tek doğuşta elektrikli otomobilini üretmek adına sıkı bir çalışma yürüten Togg, bu yılın temmuz ayında C segment SUV modelin deneme üretimlerine başladı. Süreci başarı ile yöneten Togg, 29 Ekim tarihinde açılışı gerçekleştirilmiş olan Gemlik Fabrikası’nda aracı seri üretim bandına çıkardı. 

Şubat ayında ön siparişe açılacak olan Togg için geri sayım devam ederken aracın Mart 2023 tarihinde trafikte olacağı bilgisi kaydedildi. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin mobilite ekosistemini oluşturacağını belirten firma, bu kez de Togg için yeni bir mobil uygulamanın geliştirildiğini duyurdu. 

Togg’un üretim süreci hızla devam ederken Twitter hesabından aracın mobil uygulamasını tanıtan yerli firma, sosyal medya kullanıcıları tarafından yakından takip edildi. “Trumore” adı ile hizmete sunulacak olan uygulamanın detayları paylaşıldı. 

TOGG’DAN MOBİL UYGULAMA ÇIKIŞI!

toggdan-mobil-uygulama-duyurusu-trumore-ile-tuketicilere-essiz-bir-deneyim-keyfi-sunulacak

Yalnızca araç üreten bir firma olmadığını her fırsatta hissettiren Togg, aylar önce yapmaya başladığı iş birlikleri ile de bu tezini gözler önüne serdi. Gerçekleştirmiş olduğu iş birlikleri ile Togg’un gelişimine hız kazandıran ve aracı tamamen yeni teknolojiler ile donatan Togg, bu kez de yeni bir mobil uygulamanın geliştirildiğini duyurdu. 

Yeni uygulamasının ismini “Trumore” olarak duyuran Togg, konuya ilişkin yeni bir paylaşım yaptı. Firma, Twitter hesabı üzerinden yayınladığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Trumore ile mobilite deneyimini yeniden tanımlıyoruz. Kullanıcılar için gezdiren, kazandıran, eğlendiren ve iş birlikleri ile sürekli gelişen bir platform olarak tasarlamış olduğumuz Trumore, kişiselleştirilmiş empatik, akıllı ve kesintisiz bir deneyim sağlayacak.”

CEO KARAKAŞ’TAN TRUMORE AÇIKLAMASI!

Yeni mobil uygulama Trumore’a ilişkin açıklamada bulunan Togg CEO’su Gürcan Karakaş, uygulama ile birlikte yapay zeka ve fintek teknolojileri ile kişiselleştirilmiş bir deneyim hizmetinin sunulacağını ifade etti.