Otomobil fiyatlarının rekor seviyede artmasının ardından araç sahibi olmak isteyen birçok kişi yeni kampanyaları araştırmaya başladı. Uygun kredi seçenekleri ile hayallerindeki aracı almak isteyenler için Toyota fırsatları sunulmaya devam ediyor. Toyota Professional güvencesiyle birçok kişinin otomobil sahibi olmasını sağlayacak kredi paketi açıklandı. Ekim ayına girilmesinin ardından gelen yeni kampanyalar ile araç almak nispeten kolaylaşacak. 

Dünyanın önde gelen Japon otomobil devi Toyota, 100.000 TL avantajlı kredi fırsatları ile yeni bir araç almak isteyenler için bankalardan çok daha cazip teklifleri bir arada sunmaya hazırlanıyor. Otomobil piyasalarının da canlanmasını sağlamayı hedefleyen kredi desteği kapsamında faizler ise düştü. 

TOYOTA’DAN AVANTAJLI OTOMOBİL KREDİSİ FIRSATI!

toyota-faizleri-099a-cekti-herkes-araba-alacak-dedi-2022-bitmeden-toyota-araclarda-kampanya (2)

Toyota Professional güvencesiyle düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile birçok Toyota modelinde geçerli avantajlı kredi seçenekleri sunulacak. Rahat bir ödeme dönemi ile en iyi Toyota modellerine sahip olmak isteyenlere özel seçenekler duyuruldu. 100.000 TL kredi için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranları ile kredi sunulurken, 75.000 TL’ye ise 12 ay vade ile yüzde 0,99 faiz oranları ile kredi seçenekleri sunulacak. 

Kampanya kapsamında Toyota’nın sevilen birçok modeline yer verildi. Bireysel müşterilerde Akbank tarafından sunulan 100.000 TL finansman tutarı, yüzde 0,99 faiz oranı ile 12 ay vadede kullanılabilecek. ALJ Finans tarafından sunulan 75 bin TL finansman ise yine aynı oranlarla kullandırılmaktadır. 

YÜZDE 0,99 FAİZLİ KREDİ HANGİ ARAÇLARDA GEÇERİ? 

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Toyota tarafından duyurulan kampanya kapsamında yüzde 0,99 faiz oranları ile kullandırılacak kredi kapsamında sevilen pek çok modele yer verildi. Toyota Proace City, City Cargo ve Hilux modelleri için kredi kullanılabilecek. Ekim ayına özel Toyota fiyat listesi ve yüzde 0,99 faiz oranları avantajlarından yararlanarak hayalini kurduğunuz araca kavuşabilirsiniz.