Son bir yıl içerisinde hem döviz kurlarında hem de altın piyasasında gözlenen dalgalı grafikler, Türk Lirası’nın büyük ölçüde değer kaybı yaşamasına sebep oldu. Geçtiğimiz senenin son çeyreğinde ortaya çıkan bu durum, 2022 yılı boyunca varlığını korumaya devam etti. Yapılan tüm direkt ve dolaylı müdahalelere rağmen henüz tam olarak kontrol atlına alınmamış olan piyasalar, günden güne hizmetlerde ve hizmet ürünlerinde yükselen fiyat grafiklerinin ortaya çıkmasına sebep oldu. 

Hali hazırda olumsuz bir grafik ile başlanmış olan 2022 yılı, Rusya- Ukrayna savaşının başlaması ve diğer olumsuz gelişmeler ile birlikte daha da zorlaştı. Bu noktada özellikle temel gıda ürünlerine yansıtılan yüksek oranlı zamlar, vatandaşların canlarını büyük ölçüde sıktı. Evlerinin temel ihtiyaçlarını dahi karşılamak noktasında yetersiz kalan vatandaşlar, zincir marketler tarafından düzenlenen indirim kampanyalarını yakından takip etmeye başladı. 

Uzun süredir düzenlediği indirim kampanyaları sayesinde tüketiciler tarafından sıklık ile ziyaret edilen zincir marketler arasında yer almayı başaran A101 Market, tüketicilerin ihtiyaç duydukları bir indirim kampanyası için daha açıklama yaptı. Mevcut kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen zincir market, çay fiyatlarının güncellendiğini duyurdu. 

A101 MARKET’TE ÇAY İNDİRİMİ!

tuketicilerin-dikkatine-a101-market-cay-fiyatlarini-guncelledi-22-tlye-dustu

Ucuz fiyatlar karşılığında satış yapan marketlerin başında gelen A101 Market hem fiziki mağazalarında hem de sanal mağazasında satışa sunduğu çay ürünlerinin fiyatlarını güncellediğini duyurdu. Zincir market birçok farklı markada dev indirimler yapıldığını belirtti. 

A101 MARKET GÜNCEL ÇAY FİYATLARI ARALIK 2022

Avrupa Vatandaşlığının Yolunu Açan Portekiz Golden Visa Nedir? Avrupa Vatandaşlığının Yolunu Açan Portekiz Golden Visa Nedir?

A101 Market bünyesinde satışa sunduğu çay ürünlerinin güncel fiyatlarını şu şekilde açıkladı:

  • Çaykur çay kamelya 1 kg: 75,45 TL
  • Çaykur çay filiz 500 g: 46,95 TL
  • Çaykur çay tomurcuk 125 g: 22,75 TL
  • Çaykur çay çiçeği 41,75 TL
  • Çaykur çay filiz 1 kg: 84,95 TL
  • Çaykur çay tiryaki 500 g: 39,95 TL
  • Çaykur tiryaki 1 kg: 78 TL