Giderek yükselmeye devam eden ve uzmanların sene sonu tahminleri göz önünde bulundurulduğuna daha da üst seviyelere tırmanacağı öngörülen enflasyon oranı, hemen hemen her yeni günde yeni bir zammın duyurulmasına sebep oldu. Geçtiğimiz senenin son çeyreğinden bu yana devam eden bu durum, vatandaşların alım güçlerini düşürerek nakde olan ihtiyaçların artmasına yol açtı. 

Vatandaşları artan yüksek enflasyona karşı ezdirmemek amacı ile ocak ve temmuz aylarında enflasyonu dikkate alarak maaş zamları yapan hükümet yetkilileri ilk etapta tüketicilerin yüzlerini güldürmüş olsa da yükselmeye devam eden enflasyon zamların kısa süre içerisinde etkinliklerini yitirmelerine sebep oldu. Bu durum yeni dönem maaşlarına yönelik merakın artmasına yol açarken darda olan vatandaşlar bütçe desteğine olan ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile bankaları yakın takibe aldı. 

Bir süredir olumsuz ekonomik göstergeler sebebi ile son dönemlerin en üst seviyesinde olan nakit ihtiyaçlarına, sektörün gelişimini sürdüren bankalarından olan Odeabank’tan olumlu yanıt geldi. Banka resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu yeni duyuruda, yeni finansman hizmetini tanıttı. 

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

ODEBANK NAKİT HAZIR KREDİ KAMPANYASI!

tuketicilerin-dikkatine-gunde-17-tlye-10-bin-tllik-hizmet-veren-odeabank-kredisi-basvurular (2)

Son dönemlerde geliştirdiği avantajlı kart ve finansman kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Odeabank, “Nakit Hazır” ismini vermiş olduğu yeni kredi kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında 36 ay vade imkanı sunacağını belirten banka, ortalama faiz oranını yüzde 3,25 olarak açıkladı. 
Odeabank tarafından duyurulmuş olan yeni kredi kampanyasının örnek hesaplama tablosu, şu şekilde oluşturuldu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 3,25
  • Tahsis tutarı: 53 TL
  • Aylık taksit tutarı: 533,5 TL

ODEBANK NAKİT HAZIR KREDİ KAMPANYASI BAŞVURUSU 

Odeabank üst limitini başvuru sahibinin bankacılık performansına göre belirleyecek olduğu yeni Nakit Hazır kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicileri, şubelere davet etti. Bu kredi ürünün mobil başvuruya kapalı olduğunu belirten banka, kredi başvurusunun şahsen ve şubelere yapılması gerektiğini ifade etti.