Türkiye’de artan döviz kuru, yüksek enflasyon, vergiler ve daha pek çok farklı ekonomik etkene dayalı olarak akaryakıt fiyatlarında da ciddi artışlar yaşandı. Son dönemde gelen akaryakıt zamları sonrasında depolarını doldurmakta zorlanan araç sahipleri yeni kampanyaları ve destekleri araştırmaya başladılar. 

Vakıfbank tarafından yapılan yeni bir kampanya ile araç sahiplerinin depolarını doldurmalarında indirim fırsatlarından yararlanması için 17 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli avantajlı bir kampanya sunulacak. Vakıfbank Worldcard ile yapılacak akaryakıt alışverişlerine cazip indirimler devam ediyor. 

AKARYAKIT ALIMLARINDA 50 TL İNDİRİM FIRSATI!

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

tum-arac-sahiplerini-ilgilendiriyor-depolar-indirimli-sekilde-dolacak-akaryakit-alisverisin (2)

Vakıfbank Worldcard ile 17 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe tek seferde gerçekleştirilecek 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim uygulanacak. Müşteri bazında geçerli olacak kampanya kapsamında, ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacak. Kampanya kapsamda yer alan kişilerin kampanyadan en fazla 50 TL indirim kazanması sağlanacak. 

Akaryakıt alışverişlerini çok daha kârlı hale getirmek isteyenler için sunulan cazip kampanya ile depolarını doldurmak isteyenler için avantajlar Vakıfbank tarafından sağlanıyor. 50 TL’ye kadar akaryakıt indirimi uygulanacak. 

KAMPANYA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 

Akaryakıt zamlarının ardından Vakıfbank’tan gelen cazip kampanya ile 1.000 TL ve üzeri tek seferde yapılacak akaryakıt alışverişleri için 50 TL indirim uygulanacak. Kampanyaya sadece Vakıfbank Mobil’de yer alan ‘’Cepte Kazan’’ üzerinden ‘’Hemen Katıl’’ seçeneğini kullanarak katılım sağlanabilmektedir. Kampanya BusinessCard’lar, Bankomat Kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri ile mail order, iade ve iptal, puan kullanımı gibi işlemlere dahil değildir. 

Kampanya kapsamında kazanılan indirimin 8 Kasım 2022 tarihinde, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartına yüklenmesi gerçekleştirilecektir. Akaryakıt alışverişlerinde 50 TL indirim kazanma fırsatı kazanmak isteyenlerin 31 Ekim 2022 tarihine kadar Vakıfbank Worldcard ile kampanya kapsamında yer alan koşullara göre akaryakıt alışverişi yapmaları gerekecektir.