Milyonlarca emeklinin beklediği nakit promosyon ödemelerine başlandı. Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan tüm SGK emeklileri maaş tutarına göre 7.500 TL’ye kadar nakit promosyondan yararlanabilecek. 31 Ekim son başvuru tarihi… 

Garanti Emekli Promosyon Ödemeleri Başladı!

Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan SGK emeklileri için 7.500 TL’ye kadar promosyon ödemeleri başladı. Maaşını Garanti BBVA’dan almayı taahhüt eden tüm emekli vatandaşların hesaplarına gönderilecek. 6.000 TL’ye varan nakit promosyon ve 1.500 TL bonus fırsatıyla gelen kampanya kapsamında hızlıca tüm SSK, Emekli Sandığı ve Bağ Kur emeklilerinin başvurularını dijital kanallar üzerinden yapmaları mümkündür. 

Emekli Maaş Promosyonu Nasıl Alınır? 

tum-emeklilerin-hesaplarina-7500-tl-gonderilmeye-basladi-31-ekim-son-basvuru-tarihi-garanti (2)

Garanti BBVA’nın emekli maaş müşterilerine özel sunduğu promosyon fırsatından yararlanmak için e – Devlet üzerinden hızlı başvuru işlemlerinin yapılması mümkündür. Üstelik emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan vatandaşların vadesiz TL hesabından yapacakları havale ve hafta içi saat 08.30 – 16.00 saatler arasındaki EFT işlemleri de ücretsiz olarak yapılabilecek. 

Maaş taşıma sonrasında ilgili kişilerin hesaplarına promosyon ödemeleri de yapılacak. 1 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyanlar özel daha birçok bankacılık ayrıcalıklarından da yararlanabilecekler. Ayrıca emeklilere özel kredi olanakları ve cazip ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

En Yüksek Emekli Promosyonu Hangi Bankada? 

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

Bankalar arasında emeklilere özel sunulan promosyon oranlarında yarış devam ediyor. 7.500 TL’ye varan emekli promosyon oranları ile ilk sırada yer alan Garanti BBVA başta olmak üzere birçok banka tarafından benzer oranlarla promosyon olanakları da sunulmaya devam ediyor. Bazı bankaların emekli promosyon oranları ise şöyle:

  • Garanti BBVA Emekli Promosyonu – 7.500 TL 
  • Türkiye İş Bankası Emekli Promosyonu – 7.500 TL 
  • Akbank Emekli Promosyonu – 7.000 TL