Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Emeklilere nakit destekleri sunulmaya devam ediyor. Bankaların birbiri ile girdikleri nakit promosyon yarışı kapsamında 7.000 TL’ye kadar nakit desteği sağlanacak. Bu kapsamda tüm SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı emeklilerini kapsayacak promosyon oranlarını duyuran ING Bank, emeklilere özel pek çok ayrıcalık da sunuyor.

Emekli maaşını ING’ye taşıyan tüm emeklilerin yararlanabileceği nakit promosyon kapsamında uygun krediler ve yakınını getirenlere de promosyon kazanma şansı sunulacak. En yüksek emekli promosyon oranlarından yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihi de belli oldu.

ING BANK EMEKLİ PROMOSYON ORANLARI

tum-sgk-emeklileri-yararlanabilecek-7000-tlye-kadar-odemeler-hesaba-gecmeye-basladi-emeklil (2)

ING Bank’ın avantajlarla dolu emekli promosyon fırsatı kapsamında en yüksek oranlar sunulmaya devam ediyor. 7.000 TL’ye kadar yükselen nakit promosyon oranları kapsamında tüm SGK emeklisinin koşulsuz nakit promosyondan faydalanması sağlanacak. Ayrıca emekli yakınını getirenlere de 1.250 TL’ye varan promosyonlar verilecek.

1 aylık toplam aylık gelir miktarına göre emeklilere yapılacak promosyon oranları da farklılık göstermektedir. SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı kapsamında ING Bank tarafından yapılacak promosyon ödeme oranları ise şöyle:

  • 1.500 TL’ye Kadar: 4.650 TL
  • 1.500 TL – 2.500 TL Arası: 5.800 TL
  • 2.500 TL ve Üzeri: 7.000 TL

EMEKLİ NAKİT PROMOSYON BAŞVURU TARİHLERİ

ING Bank’ın avantajlı emekli nakit promosyon kampanyası kapsamında 31 Ekim 2022 tarihine kadar vatandaşların başvuru işlemlerini yapmaları gerekecek. Emekli maaşını 3 yıllığına ING Bank’a taşımayı taahhüt eden tüm emeklilerin bu fırsattan yararlanması sağlanacak.

ING Bank emekli müşterilerine ayrıca avantajlı bankacılık fırsatları da sunulmaya devam ediyor. Emekli maaşını taşıyanlara yüzde 1,69’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatları da sunulacak. Öte yandan 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından da harca koşulu olmadan emekli maaşını taşıyanlar yararlanabilecek. 31 Ekim tarihine kadar başvuranlara 7 bin liraya kadar promosyon avantajları da devam ediyor