Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Turkcell, yeni müşterileri için cazip kampanyalar sunmaya devam ediyor. Daha önce de müşteri taleplerine göre birçok kampanya duyurmuş olan Turkcell, bir kez daha internet kampanyası ile dikkatleri çekti. Turkcell, söz konusu kampanyasında 4 ay boyunca aylık 2 GB internet hediye ediyor.

Yeni müşterilere yönelik sunulan kampanya dahilinde Turkcell, “Tık diye Turkcell’li olanlara” 4 ay boyunca aylık 2 GB internet hediye ediyor. Kampanyadan yeni Turkcell müşterisi olanlar ve faturalı hat sahipleri yararlanabiliyor. Peki kampanya detayları ve şartları neler?

TURKCELL’DEN 4 AYLIK 2 GB HEDİYE İNTERNET

turkcell-4-aylik-2-gb-hediye-internet-kampanyasini-duyurdu (2)

Turkcell, yeni Turkcell’li olan faturalı hat sahiplerine cazip bir internet kampanyası sunuyor. Söz konusu kampanya kapsamında, “turkcell.com.tr” web adresi üzerinden talep oluşturarak numarasını başarılı bir şekilde Turkcell’e taşıyanlar ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB internet hediyesi kazanıyor. Kampanya dahilinde 2 GB hediye internetin kazanılabilmesi için numara taşıma ya da yeni hat alma talebinin turkcell.com.tr üzerinden “adrese teslim süreci” ile yapılmış olması gerekiyor.

KAMPANYA KATILIM VE İNTERNET KULLANIM ŞARTLARI

Bir kentte ekmek fiyatı şaşırttı! Bir kentte ekmek fiyatı şaşırttı!

Turkcell’in 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyasında bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabiliyor. Yurtiçinde geçerli olmak kaydıyla sunulan 2 GB internet hediyesi, 3. şahıslara transfer edilemiyor ve bir dönemde kullanılmayan hediye internetler, sonraki döneme devredilemiyor. 2 GB hediye internetini kullanan aboneler, varsa diğer kampanyalarından yararlanabiliyor, yoksa tarifesi üzerinden ücretlendirilecek şekilde internet kullanabiliyor.

KAMPANYA DETAYLARI VE DİĞER KAMPANYALAR

Kampanyada sunulan internet hediyesi için üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi de 2. öncelik olarak sunuluyor. Ayrıca Turkcell tarafından sunulan kampanyanın yanında, 23 Kasım 2022’den önce turkcell.com.tr adresi üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde de 6 ay 1 GB internet hediyesi sunuluyor.