Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

Zorlu ekonomik şartların devam ettiği kasım ayı içerisinde nakde olan ihtiyaçları artan vatandaşlar, sıklık ile bankaların güncel ek ödeme kampanyalarını sorgulamaya başladılar. Özellikle tüm maaş iyileştirmelerine rağmen enflasyon artışına karşı geçim dertleri süren emekli vatandaşlar tarafından yapılan bu sorgulamalar, Türkiye Ekonomi Bankası’ndan karşılık buldu. Banka, emekli vatandaşlar için müjdeli iki haberi birden verdi. 

Bankacılık sektöründe faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana birçok farklı kategori altında birbirinden avantajlı kampanyalar geliştirerek müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran Türkiye Ekonomi Bankası, darda olan emekli vatandaşlar için ek ödeme kampanyalarını güncellediğini duyurdu. İki ayrı başlık altında geliştirmiş olduğu ek ödeme kampanyalarını detaylandıran banka, ilgili kampanyaların son başvuru tarihini 31 Kasım 2022 olarak açıkladı. 

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI’NDAN PROMOSYON GÜNCELLEMESİ DUYURUSU!

turkiye-ekonomi-bankasi-emekliler-icin-duyurdu-31-kasima-kadar-gelene-7-bin-500-tl-odenecek (2)

Hem kendi bünyesinde hem de şubesiz bankacılık kolunda sunduğu kaliteli hizmetler ve avantajlı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Türkiye Ekonomi Bankası, kasım ayına girilmesi ile birlikte emekli ek ödeme kampanyalarını güncellediğini duyurdu. Bu kapsamda ilk duyurusunu emekli promosyonları için yayınlayan banka, maaş hesabını 3 yıllığına kendi bünyesine taşıyacak ve en az iki adet otomatik fatura talimatı verecek olan emekli vatandaşlara şu tutarlarda ek ödeme hizmeti sunacağını bildirdi:

  • Maaşı 3.500 TL’ye kadar olanlara: 4.200 TL
  • Maaşı 3.500- 7.500 TL aralığında olanlara: 4.900 TL
  • Maaşı 7.500- 10.000 TL aralığında olanlara: 6.300 TL
  • Maaşı 10.000 TL’nin üzerinde olanlara: 7.000 TL

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI’NDAN EMEKLİ YAKINI KAMPANYASI!

Türkiye Ekonomi Bankası 7 bin TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu emekli promosyonu kampanyasına ek olarak bir kampanya daha geliştirdiğini bildirdi. Söz konusu yeni kampanyasında emekli yakınlarına maaş hesaplarını taşımaları konusunda referans olan emeklilere toplamda 500 TL ödeyeceğini bildiren banka, ödemenin maaş bareminden bağımsız olarak yapacağını ifade etti.