Hem kendi bünyesinde hem de şubesiz bankacılık kolu olan CepteTEB bünyesinde geliştirilen avantajlı kart ve finansman kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Türkiye Ekonomi Bankası, yeni yıla girilmeden hemen önce yepyeni bir kampanya daha düzenlediğini duyurdu. Banka, yalnızca mevcut müşterilerini kapsayan yeni kampanyasına ilişkin detayları, ilgilileri ile paylaştı.
Geliştirmiş olduğu yeni kampanyayı resmi internet sitesi üzerinden duyuran Türkiye Ekonomi Bankası, ay sonuna kadar belirli günlerde yapılan restoran harcamalarına TL desteği vereceğini bildirdi. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerinin 31 Aralık tarihine kadar kampanyaya katılım sağlamaları gerektiğini ifade eden özel banka hem katılım sürecine hem de kampanyanın içeriğine ilişkin detayları paylaştı. 

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI’NDAN RESTORAN İNDİRİMİ KAMPANYASI ARALIK 2022

Bankacılık sektöründe hem fiziken hem de dijital ortamda hizmet vermeye devam eden Türkiye Ekonomi Bankası, mevcut müşterileri için yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında yalnızca mevcut müşterilerine TL hediyeleri vereceğini belirten banka, detayları paylaştı.

Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yapılmış olan açıklamaya göre cuma, cumartesi ve pazar günlerinde restoran sektöründen tek seferde yapılacak olan 300 TL’lik harcamalar karşılığında 20 TL, toplamda ise 80 TL değerinde indirim hakkının tanımlanacağı bilgisi kaydedildi. 

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI RESTORAN İNDİRİMİ KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI

turkiye-ekonomi-bankasi-restoran-indirimini-duyurdu-yemek-harcamaniza-80-tl-hediye-edilecek

Türkiye Ekonomi Bankası mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu toplamda 80 TL değerinde para puan kazanımlı yeni kampanyasının, katılım gerektirdiğini ifade etti. Bu kapsamda ilk harcama yapılmadan önce bankanın mobil uygulaması ya da SMS kanalı üzerinden kampanyaya başvuru yapılması gerektiğine dikkat çeken banka, detayları paylaştı. 

Restoran harcamaları karşılığında para puan hediyesi kazanmak isteyen mevcut müşterilerinin CepteTEB Mobil uygulamasında yer alan “kampanyalar” kategorisinden restoran indirimine başvuru yapabileceklerini ifade eden Türkiye Ekonomi Bankası, bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu numaraları üzerinden RESTORAN yazıp 4616’ye kısa mesaj göndererek de kampanyaya katılım sağlanabileceğini belirtti.