ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

Artan enflasyonun gündelik hayat şartlarını giderek ağırlaştırmasına karşın hem mevcut müşterilerine hem de potansiyel müşterilerine pek çok farklı başlık altında destek kampanyaları geliştiren Türkiye Ekonomi Bankası, sene başından bu yana gelişen olumsuz ekonomik faktörlerden ötürü ay sonunu getirmekte güçlük çeken emekli vatandaşlar için emekli promosyonu kampanyasını güncellemiş olduğunu duyurdu. 

Hemen hemen her ay hizmete sunmuş olduğu emekli promosyonu kampanyasını güncelleyen Türkiye Ekonomi Bankası, ekim ayının başında da ilgili kampanyasına ilişkin yeni bir duyuru yayınlayarak promosyon tutarlarını değiştirdiğini bildirdi. Banka, ekim ayı boyunca geçerli olan ek ödeme kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EKİM 2022

turkiye-ekonomi-bankasindan-emeklilere-cagri-son-15-gun-maasini-tasi-8-bin-500-tlye-kadar-o (2)

Ocak ayına girilmesi ile birlikte etkisini giderek arttıran olumsuz ekonomik koşullara karşı hem mevcut müşterisini hem de potansiyel müşterisini koruma altına almak adına birçok kampanya geliştiren Türkiye Ekonomi Bankası, ekim ayının başında yalnızca emekli vatandaşları yakından ilgilendiren yeni bir duyuru yayınladı. Yeni duyurusu kapsamında ek ödeme tutarlarını güncellemiş olduğunu ifade eden Türkiye Ekonomi Bankası, ay sonuna kadar başvurulara açık tutacak olduğu kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

Türkiye Ekonomi Bankası ay sonuna kadar maaş hesabını 3 yıllığına kendi bünyesine taşıyan ve en az iki adet otomatik fatura ödeme talimatı veren emekli vatandaşlara, şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olan vatandaşlara: 5.500 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olan vatandaşlara: 6.750 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olan vatandaşlara: 8.000 TL

Türkiye Ekonomi Bankası yukarıda belirtmiş olduğu promosyon tutarlarına ek olarak banka bünyesine dahil edilen her yakın için 250 TL, toplamda ise 500 TL daha ödeme yapacağını bildirdi.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ EK ÖDEME KAMPANYALARI BAŞVURUSU EKİM 2022

Türkiye Ekonomi Bankası’nın promosyon ödemesinden yararlanmak için bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı veya banka şubeleri aracılığı ile maaş hesabının taşınmasına yönelik talimat verilmesi gerekmektedir. Referans kampanyası kapsamında ek ödeme alabilmek için ise uygulama içerisinde yer alan davet kodu aracılığı ile emekli yakının maaş hesabının taşınmasına aracı olmak gerekmektedir.