Döviz kurlarında gözlenen ani değişimin yeni dönemde de devam etmesi altın piyasasında ve diğer piyasalarda yükselen grafiklerin gözlenmesine sebep oldu. Ekonomik göstergelerde gözlenen bu durum, hali hazırda zamlı fiyatlardan satışa sunulan hizmet başlıklarına ve hizmet ürünlerine yeni zamların eklenmesine ve dolayısı ile de vatandaşların alım güçlerinin düşmesine yol açtı. 

Uzun süredir hem para piyasaları ile altın piyasasında hem de tedarik alanlarında ve akaryakıt fiyatlarında olumsuz gelişmelerin gözlenmesi sebebi ile zamlı fiyatlardan satışa sunulan hizmet ürünleri, tüketicilerin temel ihtiyaçlarına dahi tane hesabı ile ulaşmalarına neden oldu. Bu durum günden güne büyüyen bir geçim derdine sebebiyet verirken bütçelerine destek almak isteyen tüketiciler için de arka arkaya kampanyalar geliştirilmesine aracılık etti. Bu noktada sene başından bu yana tüketiciler için birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren bankaların başında Türkiye Ekonomi Bankası geldi. 

Hem kart kampanyaları hem de finansman kampanyaları ile tüketicilerin bütçelerine destek vermeye çalışan Türkiye Ekonomi Bankası, 29 Kasım tarihine kadar başvurulara açık kalacak olan market alışverişi kampanyasını duyurdu. Banka, yalnızca mevcut müşterilerini kapsayan kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI 

turkiye-ekonomi-bankasindan-hafta-sonu-firsati-300-tllik-market-harcamaniza-50-tl-hediye (2)

Bankacılık sektörünün deneyimli isimleri arasında yer alan Türkiye Ekonomi Bankası, artan gıda fiyatlarına karşı desteğe ihtiyaç duyan müşterileri için bir alışveriş kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Banka, söz konusu kampanyası kapsamında manav, şarküteri ve kasaplardan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 300 TL ve üzeri tutarlı harcamalara 25 TL, toplamda ise 50 TL değerinde indirim tanımlanacağını bildirdi. 

İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI BAŞVURUSU

Türkiye Ekonomi Bankası’nın 50 TL’lik market indirimi fırsatından yararlanmak için CepteTEB Mobil uygulaması üzerinden veya bankaya kayıtlı olan cep telefonu üzerinden INDIRIMMARKET yazıp 4616’ya yollayarak başvuru yapılması gerekmektedir.