Müşteri sayısını günden güne artıran katılım bankacılığı sektörünün öncülerinden birisi olan Türkiye Finans Katılım Bankası, 2022 yılının son günlerine doğru bombayı patlattı. Sene boyunca geliştirdiği finansman ve kart kampanyaları ile tüketicilerin ve yatırımcıların yanlarında olmaya gayret gösteren katılım bankası, bu kez de satın alınmak istenen ürünler için doğrudan bir dijital finansman hizmeti sunacağını açıkladı. 

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden duyurusu yapılmış olan Dijital İhtiyaç Finansmanı ürünü, ihtiyaçlarını sene sonu gelmeden karşılayabilmek isteyen tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Katılım bankası hem mevcut müşterilerinin hem de potansiyel müşterilerinin başvurularına açık olan yeni ürününe ilişkin detayları paylaştı.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI’NDAN DİJİTAL İHTİYAÇ FİNASNMANI ÜRÜNÜ!

Türkiye Finans Katılım Bankası, ürün satın alabilmek için nakde ihtiyaç duyan tüketiciler için yepyeni bir finansman desteği geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu destek kapsamında nakit hizmeti vermeyeceğini belirten katılım bankası, paranın hesaba blokeli olarak yatırılacağını ve sonrasında tüketici aracılığı ile ürün hizmeti veren firmanın hesabına gönderileceğini belirtti.

“Dijital İhtiyaç Finansmanı” ismini vermiş olduğu ürünün başlangıç kar payı oranını yüzde 1,96 olarak belirlemiş olan Türkiye Finans Katılım Bankası, ürün kapsamında geri ödenecek olan toplam borcun 36 aya kadar taksitlendirilebileceğini ifade etti. 

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI DİJİTAL İHTİYAÇ FİNANSMANI ÜRÜNÜ ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI!

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

turkiye-finans-katilim-bankasi-bombayi-patlatti-gunluk-60-tllik-odeme-sozu-verene-10-bin-tl (2)

turkiye-finans-katilim-bankasi-bombayi-patlatti-gunluk-60-tllik-odeme-sozu-verene-10-bin-tl

Türkiye Finans Katılım Bankası ürün satın alım işlemlerinde kullandıracak olduğu yeni Dijital İhtiyaç Finansmanı ürününe ilişkin örnek hesaplama tablolarını yayınladı.

Birinci örnek finansman hesaplama tablosu:

  • Finansman tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 6 ay
  • Kar oranı: Yüzde 1,96
  • Geri ödenecek aylık taksit tutarı: 1.812,47 TL

İkinci örnek finansman hesaplama tablosu:

  • Finansman tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Kar oranı: Yüzde 2,19
  • Geri ödenecek aylık taksit tutarı: 1.761,10 TL