Temelde döviz kurları ve altın fiyatlarında gözlenen yukarı yönlü hareketlerden ötürü zamlanmaya başlayan hizmetler ve hizmet ürünleri, yeni dönemde başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı, açıklanan FED faiz artırımı kararları, tedarik problemleri ve daha pek çok değişkenin de etkisi ile üst seviyelere ulaştı. Bu durum sabit gelirli tüketicinin dar boğaza düşmesine sebep olurken temel ihtiyaçlara dahi erişimde sorunların yaşanmasına yol açtı. 

Sene başından bu yana artan enflasyon oranına karşı vatandaşları ezdirmemek adına enflasyon üzeri maaş artışı kararları veren hükümet yetkilileri, TOKİ 2022 sosyal konut projesi başta olmak üzere pek çok yeni proje ile vatandaşları desteklemeye başladı. Ancak yükselişi devam eden enflasyon, vatandaşların aldıkları maaş zamlarını bir anda eritti ve destek kampanyalarından da umutların kesilmesine sebep oldu. Bu durum nakit ihtiyaçlarının da hızla artmasına aracılık ederken tüketiciye bir destek haberi de Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan geldi. 

Katılım bankalarının sıfır faiz düşük kar payı politikaları zorlu ekonomik şartların yaşandığı şu günlerde tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bu kapsamda bu durumu kendi lehine çevirmek isteyen Türkiye Finans Katılım Bankası, düşük kar payına sahip olan yeni ihtiyaç finansmanı kampanyasını duyurarak detayları paylaştı. 

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI KASIM 2022

turkiye-finans-katilim-bankasi-faizleri-sifirladi-gunde-73-tl-odeyene-50-bin-tllik-destek-v

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası pek çok farklı kategori altında geliştirmiş olduğu avantajlı kampanyaları ile müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran bankalar arasında yer aldı. Bu kapsamda artan nakit ihtiyaçları için de yeni bir finansman kampanyası geliştirerek dikkat çeken banka, kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

Türkiye Finans Katılım Bankası 36 ay azami vadeli 50 bin TL üst limitli yeni ihtiyaç finansmanı kampanyasının başlangıç faizi oranını yüzde 1,96 olarak belirledi. Kampanyasından hem mevcut hem de potansiyel müşterilerinin yararlanabileceğini belirten banka, finansman başvurularının mobil uygulama veya banka şubeleri aracılığı ile yapılabileceğini bildirdi. 

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

Türkiye Finans Katılım Bankası 50 bin TL’lik nakit desteğine ihtiyaç duyan tüketicilere yüzde 2,19 faiz oranı ve 36 ay vade imkanı ile hizmet sunacağını bildirdi. Bu veriler doğrultusunda hesaplanmış olan aylık taksit tutarı ise 2.201,38 TL olarak açıklandı.