Ülkemizin en köklü bankalarından olan ve kurulduğu günden bu yana tüketici lehine kampanyalar geliştirmeye çalışan Türkiye İş Bankası, yeni dönemde gelişen olumsuz ekonomik şartlar karşısında yine tüketicinin yanında yer aldı. Döviz kurlarında ve altın piyasasında gözlenen yükselen grafiklerin gündelik hayata zam olarak yansıması karşısında alım güçleri düşen vatandaşlara nakit desteğinde bulunan banka, son olarak emekli vatandaşları kapsayan emekli promosyonu kampanyasını duyurdu. 

Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında imzalanan maaş ödemeleri protokolü kapsamında belirlenmiş olan alt ödeme limitine ek olarak kendi işletim politikası doğrultusunda hesaplamış olduğu tutarları ekleyen Türkiye İş Bankası, kasım ayına girilmesi ile birlikte yeni promosyon kampanyasını duyurdu. Banka, henüz herhangi bir bankadan promosyon ödemesi almamış olan vatandaşlar için geçerli olan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI KASIM 2022

turkiye-is-bankasi-65-yas-ustu-vatandaslara-duyurdu-tek-tik-ile-7-bin-500-tllik-karsiliksiz (2)

Her sene olduğu gibi bu sene de emekli müşteri sayısını arttırma hedefinde olan Türkiye İş Bankası, bu kapsamda sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında emekli vatandaşlar için avantajlı kampanyalar duyurdu. Bu kapsamda özellikle emekli promosyonu kampanyaları ile dikkat çekmeyi başaran banka, kasım ayının gelişi ile birlikte ek ödeme tutarlarını güncellediğini bildirdi. 

Türkiye İş Bankası, bünyesine yeni dahil olacak olan emekli vatandaşlara ödeyecek olduğu promosyon tutarlarını şu şekilde açıkladı:

  • 3.500 TL’den düşük maaş alan emekli vatandaşlara: 4.500 TL
  • 3.500 TL ile 7.500 TL aralığında maaş alan emekli vatandaşlara: 5.250 TL
  • 7.500 TL ile 10.000 TL aralığında maaş alan emekli vatandaşlara: 6.750 TL
  • 10.000 TL ve üzeri tutarlarda maaş alan emekli vatandaşlara: 7.500 TL

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

Türkiye İş Bankası’nın emekli promosyonu kampanyasından yararlanabilmek için maaş hesabının 3 yıl kalma sözü ile birlikte banka bünyesine taşınması gerekmektedir.