1924 yılından bu yana bankacılık sektöründe hizmet veren Türkiye İş Bankası, nerede ise bir asırdır sektörde bulunmanın avantajını kullanarak birbirinden avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Her sene olduğu gibi bu sene de farklı kampanyaları ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başaran ve bu yönü ile sektöre damgasını vuran Türkiye İş Bankası, müşteri sayısını da artırmayı başardı. 

2021 yılının sonunda yükselmeye başlayan enflasyon sebebi ile yeni yıla zararda giren ve ek olarak 2022 yılı içerisinde ortaya çıkan olumsuz gelişmelerden ötürü daha da büyük bir borç yükünün altına girerek desteğe ihtiyaçları artan tüketiciler için elini taşın altına koyan Türkiye İş Bankası, senenin sonunda da farkını ortaya koydu. Bu kapsamda yılın son alışveriş kampanyasını duyuran Türkiye İş Bankası, mevcut müşterileri için düzenlemiş olduğu yeni kampanyasına ilişkin detayları paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN ALIŞVERİŞ KAMPANYASI!

turkiye-is-bankasi-karti-olanlar-dikkat-9-ocak-tarihine-kadar-500-tl-tanimlanacak (2)

Özel bankacılık sektöründe senelerdir faaliyet göstermeyi sürdüren Türkiye İş Bankası, 2022 yılının başından bu yana hem emekliler için hem de bireysel ve ticari statülü müşterileri için birbirinden avantajlı kampanyalar geliştirerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sene boyunca düzenlediği kampanyalar sayesinde müşteri sayısını da artırmayı başaran Türkiye İş Bankası, aralık ayının son kampanyasını duyurdu. Mevcut müşterileri için yeni bir alışveriş kampanyası düzenleyen banka, detayları paylaştı. 

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

Türkiye İş Bankası, düzenlemiş olduğu yeni alışveriş kampanyası kapsamında giyim, market, giyim aksesuarı, kozmetik, ayakkabı, optik, kırtasiye, ev tekstili ve züccaciye sektörlerinden yapılan 400 TL ve üzeri tutarlı ilk alışverişten sonraki her 400 TL’lik alışverişe 50 TL, toplamda ise 500 TL değerinde Maxi Puan hediyesi vereceğini bildirdi. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN ALIŞVERİŞ KAMPANYASINA NASIL KATILIM SAĞLANIR?

Türkiye İş Bankası yalnızca bireysel statülü müşterilerini kapsayan yeni alışveriş kampanyasına, Maximum Mobil veya İşCep uygulamaları aracılığı ile katılım sağlanabileceğini ifade etti.