Yenilenen Sosyal Güvenlik Kurumu maaş ödemeleri protokolü kapsamında emekli vatandaşların bütçelerine destek olmak amacı ile yeni bir promosyon kampanyası düzenlemiş olan Türkiye İş Bankası hem mevcut emeklilerin hem de bu ay ilk kez emekli maaşı alacak olan vatandaşların yararlanabilecekleri ek ödeme kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

Zorlu ekonomik şartların hissedilmeye devam edildiği şu günlerde özellikle ay sonlarını tek maaş ile getirmeye çalışan emekli vatandaşlara destek olabilmek amacı ile mevcut emekli promosyonu kampanyasını güncellemiş olduğunu duyuran Türkiye İş Bankası, 7 bin 500 TL’ye vara ek ödeme kampanyasına ilişkin ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI KASIM 2022

turkiye-is-bankasi-resmen-duyurdu-30-kasima-kadar-basvuran-emeklilere-7-bin-500-tl-tutarind (2)

Mevcut emekli promosyonu kampanyasını kasım ayının başı itibari ile güncellemiş olduğunu duyuran Türkiye İş Bankası, 30 Kasım tarihine kadar başvuru yapan vatandaşlara, maaş baremi çerçevesinde ek ödeme hizmeti sunacağını açıkladı. Söz konusu yeni ödeme tutarları ise şu şekilde belirlendi:

  • 3.499 TL ve altı tutarlarda maaş alanlara: 4.500 TL
  • 3.500- 7.499 TL aralığında maaş alanlara: 5.250 TL
  • 7.500- 9.999 TL aralığında maaş alanlara: 6.750 TL
  • 10.000 TL ve üzeri tutarlarda maaş alanlara: 7500 TL

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

Türkiye İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden müjdelemiş olduğu 7 bin 500 TL üst limitli emekli promosyonu kampanyası, henüz herhangi bir bankadan ek ödeme hizmeti almamış olan vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. İlgili kampanyaya nasıl başvuru yapılacağını araştıran vatandaşlara, Türkiye İş Bankası’ndan yanıt geldi. 

Resmi internet sitesi üzerinden güncel emekli promosyonu kampanyasını duyurmuş olan Türkiye İş Bankası, 7 bin 500 TL’ye varan emekli ek ödeme hizmetinden yararlanabilmek için öncelikle maaş hesabının taşınması gerektiğini ifade etti. Taşıma talimatının mobil uygulama, internet bankacılığı ve banka şubeleri aracılığı ile verilebileceğini belirten Türkiye İş Bankası, talimatın onaylanmasının ardından herhangi bir ek başvuruya gerek duymadığını ve ödemeyi anında hesaba aktaracağını bildirdi.