Özel bankacılık sektörünün en eski isimlerinden olan Türkiye İş Bankası, tecrübesini bu yıl da konuşturmaya devam ediyor. Ekonomik anlamda oldukça zorlu geçen bir yıllık süreyi geride bırakmaya hazırlanırken tüketicilerin sene sonu nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile yeni bir sürpriz hazırlayan banka, vatandaşların dikkatlerini çekmeyi başardı. 

2022 yılının başından bu yana tüketicileri oldukça zorlayan ekonomik şartlar karşısında ne mevcut müşterilerini ne de potansiyel müşterilerini yalnız bırakmamaya çalışan Türkiye İş Bankası, yeni yıl sürprizini duyurdu. Sene sonu gelmeden bütçesini toparlayabilmek isteyen tüketiciler için “Yeni Yıl Kredisi” ismini vermiş olduğu yeni bir kredi ürünü düzenleyen banka, detayları paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ KAMPANYASI!

Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınlamış olan Türkiye İş Bankası, yaklaşık olarak 11 gün sonra tamamlanacak olan 2022 senesinin zorlu ekonomik şartları karşısında halen nakit desteğine ihtiyaç duyan tüketiciler için yeni bir kredi ürünü düzenlediğini bildirdi. Söz konusu kredi ürünü kapsamında başvuru sahibinin bankacılık geçmişine göre üst limitten destek vereceğini ifade eden banka, kredi ürünün başlangıç faizini yüzde 2,05, azami vade sayısını ise 36 ay olarak açıkladı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK MALİYET TABLOLARI

turkiye-is-bankasi-surprizini-duyurdu-gunde-14-tl-odeyene-10-bin-tl-yatirilacak-yeni-yil-kr-2

turkiye-is-bankasi-surprizini-duyurdu-gunde-14-tl-odeyene-10-bin-tl-yatirilacak-yeni-yil-kr (2)

Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi! Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi!

Türkiye İş Bankası üst limitini kredinin başvuru sahibinin ödeme performansına bağlı olarak belirleyeceğini bildirmiş olduğu Yeni Yıl Kredisi ürünü ile nakde ihtiyaç duyan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Banka, ürüne başvuru yapmadan önce ürünün taksit ödemelerine ilişkin bilgi almak isteyen tüketiciler için örnek hesaplama tablolarını yayınladı.

Hesaplama tablosu- 1:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,05
  • Aylık taksit tutarı: 428,63 TL

Hesaplama tablosu- 2:

  • Kredi tutarı: 60 bin TL
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,05
  • Aylık taksit tutarı: 3.377,98 TL