SGK'dan Ödeme Müjdesi Geldi! SSK, 4A, 4B, 4C ve EYT'lilere 25 Bin TL Toplu Nakit Para Verilecek... SGK'dan Ödeme Müjdesi Geldi! SSK, 4A, 4B, 4C ve EYT'lilere 25 Bin TL Toplu Nakit Para Verilecek...

Şubat 2022 tarihine kadar yükselen döviz kurları ve altın fiyatları sebebi ile zam alan ilgili tarihten sonra ise bir anda başlayan Rusya- Ukrayna savaşından etkilenen akaryakıt ürünleri, ekim ayının içerisinde de arka arkaya zamlar alarak araç sahibi tüketicilerin bütçeleri üzerinde deprem etkisi yarattı. Bir süredir zam haberleri ile duyurulan ve hali hazırda geçim derdi içerisinde olan araç sahiplerinin ekonomik olarak daha da dibe bakmasına sebep olana akaryakıt ürünleri, vatandaşların destek kampanyalarını araştırmalarına sebep oldu. 

Artan akaryakıt fiyatları karşısında özellikle bankaların kampanyalarını yakın takibe alan tüketiciler, bütçelerini ferahlatacak en uygun kampanyayı ararlarken beklenen haber Türkiye İş Bankası’ndan geldi. Ülkemizin en köklü bankalarından olan Türkiye İş Bankası, mevcut müşterilerini bu konuda da yalnız bırakmayarak yeni bir akaryakıt ve LPG kampanyası geliştirdiğini duyurdu. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI AKARYAKIT VE LPG KAMPANYASI EKİM 2022

turkiye-is-bankasindan-akaryakit-hediyesi-31-ekim-tarihine-kadar-50-tl-daha-fazla-akaryakit (2)

Türkiye İş Bankası artan akaryakıt ve LPG fiyatları karşısında dara düşen araç sahibi müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Bu kapsamda Petrol Ofisi ile anlaşmaya vardığını ifade eden banka, farklı günlerde yapılacak olan 250 TL ve üzeri tutarlı harcamaların Petrol Ofisi-Öde Geç uygulaması üzerinden ödenmesi durumunda toplamda 50 TL tutarında akaryakıt hediyesi vereceğini bildirdi. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI AKARYAKIT VE LPG KAMPANYASININ AYRINTILARI

Türkiye İş Bankası’nın toplamda 50 TL’lik akaryakıt hediyesi verdiği yeni kampanyasından faydalanabilmek için bankanın bireysel statülü müşterisi olunmalıdır. Söz konusu kampanyayı kişi bazında tanımlayan banka, bir müşterinin birden fazla İş Bankası kartı olsa dahi müşteriye tanımlanacak olan hediye TL tutarının en fazla 50 TL olduğunu bildirmiştir. 

Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenmiş olan yeni akaryakıt ve LPG kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin, harcama öncesinde kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir. Bankanın mobil uygulamasının açılan ekranında yer alan “kampanyalar” kısmından, yeni kampanyaya katılım sağlanabilmesi mümkündür.