Giderek artmaya devam eden enflasyon, bankaları da harekete geçirdi. Müşteri sayılarını arttırmak isteyen bankalar tüketiciler için avantajlı kampanyalar geliştirmek konusunda birbirleri ile çetin bir yarış içerisine girerlerken mevcut kampanyalarını da güncellemeyi ihmal etmedi. Güncellenen kampanyaların başında ise emekli promosyonu kampanyaları geldi.

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Sene başında yenilenen Sosyal Güvenlik Kurumu maaş ödemeleri protokolü hem özel bankaların hem de kamu bankalarının yeni müşterilerine ödeyecekleri promosyon tutarlarında değişikliğe gidilmesini sağladı. Ek olarak artmaya devam eden enflasyon da yenilenen promosyon tutarlarının nerede ise her ay arttırılmasına aracılık etti. 

Bir süredir gündemi meşgul eden başlıca konu başlıkları arasında yer alan emekli promosyonu kampanyaları, ekim ayına girilmesi ile birlikte bir kez daha güncellendi. Henüz emekli müşteri sayısı hedefine ulaşamamış ve bu sebep ile de promosyon tutarlarını güncellemiş olan bankalardan birisi de Türkiye İş Bankası oldu. Banka hem güncellenen promosyon kampanyasını hem de ek olarak geliştirmiş olduğu yeni referans kampanyasını, tüketiciler ile paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN EKİM AYI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI!

turkiye-is-bankasindan-emekli-vatandaslara-binlerce-tllik-karsiliksiz-odeme-hizmeti-7500-tl (2)

Ülkemiz bankacılık tarihinin en köklü isimlerinden olan Türkiye İş Bankası, yeni dönemde artan enflasyon karşısında dara düşen tüketiciler için birbirinden avantajlı kampanyalar geliştirmeye devam ederken mevcut emekli promosyonu kampanyasını da güncellediğini duyurdu. 

Türkiye İş Bankası ekim ayına girilmesi ile birlikte güncellemiş olduğu emekli promosyonu kampanyası kapsamında maaş hesabını ay sonuna kadar banka bünyesine taşıyan ve ilgili hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren tüm müşterilerine, şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:

  • Emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 5.000 TL
  • Emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 6.250 TL
  • Emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7.500 TL

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN EMEKLİLERE REFERANS KAMPANYASI!

Türkiye İş Bankası emekli bir yakınına maaş hesabını taşıması için referans olan her emekli müşterisine 250 TL, toplamda ise 500 TL tutarında MaxiPuan hediyesi vereceğini bildirdi.