Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında imzalanan maaş ödemeleri protokolü kapsamında kendi bünyelerinde emekliler için özel olarak promosyon kampanyaları geliştiren bankalar, sene başından bu yana artışta olan enflasyona karşı emekli vatandaşları koruma altına almak adına ekim ayında ek ödeme kampanyalarını güncellediler. Kampanyanın içeriğini düzenleyerek ek ödeme tutarlarını yükselten bankalardan birisi de Türkiye İş Bankası oldu. 

Giderek pahalılaşan hayat şartlarına karşı hem mevcut müşterileri hem de potansiyel müşterileri için birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren Türkiye İş Bankası, emekli vatandaşları da unutmadı. Bankaların en önemli kalemlerinden birisini oluşturan emekli müşterileri için avantajlı kampanyalarını duyuran özel banka, ekim ayının başında emekli vatandaşlar için geliştirmiş olduğu promosyon kampanyası için son çağrısını yaptı. Banka, 31 Ekim tarihine kadar başvurulara açık kalacak olan emekli promosyonu ve referans kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EKİM 2022

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

turkiye-is-bankasindan-son-cagri-emeklilere-8-bin-tllik-odeme-yapilacak-son-tarih-31-ekim (2)

Giderek artan enflasyon karşısında gündelik hayatlarını sürdürebilmek adına nakit desteğine ihtiyaçları artan emeklileri unutmayan Türkiye İş Bankası, ekim ayının başında promosyon kampanyasını güncellediğini duyurdu. Henüz herhangi bir bankanın promosyon kampanyasından yararlanmamış olan emekli vatandaşları kapsayan promosyon kampanyasının 31 Ekim tarihine kadar başvurulara açık kalacağını bildiren banka, maaş hesabını 3 yıllığına kendi bünyesine taşıyacak olan tüm yeni müşterilerine şu tutarlarda ek ödeme yapılacağını bildirdi:

  • SGK maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olan emeklilere: 5.000 TL
  • SGK maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olan emeklilere: 6.250 TL
  • SGK maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olan emeklilere: 7.500 TL

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN REFERANS KAMPANYASI!

Türkiye İş Bankası maaş hesabını taşıması adına emekli yakınlarına referans olan müşterilerine maaş bareminden bağımsız olarak 250 TL, toplamda ise 500 TL tutarında Maxi Puan hediyesi verileceğini bildirdi.