O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı! O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı!

2021 yılının sonunda başlayan ve 2022 yılının sonlanmasına günler kalmasına rağmen halen devam eden zorlu ekonomik şartlar, birçok vatandaşın bütçesinin nerede ise sıfırlanmasına sebep oldu. Bir yılı aşkın süredir arka arkaya açıklanmaya devam edilen zamlar ile mücadele etmeye çalışan vatandaşlar, artan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankaların sene sonu ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip etmeye başladı. Bu noktada devreye giren Türkiye İş Bankası, şubeye gidilmesine gerek kalmadan mobil uygulama üzerinden başvurulara açılmış olan yeni kredi kampanyasını duyurdu.

Sektörün en köklü isimlerinden olan ve bu avantaj sayesinde de tüketiciler tarafından sıklık ile tercih edilen Türkiye İş Bankası, 2022 yılının zorlu ekonomik şartları sebebi ile nakde olan ihtiyaçları üst seviyelere ulaşmış olan tüketiciler için yeni bir kredi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Sene bitmeden tüketicilerin başvurularını kabul etmeye devam edecek olan Anında Kredi ürününe ilişkin detaylar, kamuoyu ile paylaşıldı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KAMPANYASI ARALIK 2022

Türkiye İş Bankası “Anında Kredi” ismini vermiş olduğu ihtiyaç kredisi ürünü için mobil uygulama üzerinden dakikalar içerisinde başvuru oluşturulabileceğini belirtti. Kredinin üst limitini 200 bin TL, azami vade sayısını ise 36 ay olarak açıklayan banka, başlangıç faizini yüzde 2,05 olarak duyurdu. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

turkiye-is-bankasindan-yilin-son-destegi-mobil-uygulamadan-basvuruna-200-bin-tl-yatirilacak (2)

turkiye-is-bankasindan-yilin-son-destegi-mobil-uygulamadan-basvuruna-200-bin-tl-yatirilacak

Türkiye İş Bankası başvuru sahipleri için özel olarak belirlediği faiz oranları karşılığında sunacağı 200 bin TL’lik Anında Kredi hizmeti için örnek hesaplama tablolarını yayınladı.

Birinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 200 bin TL
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,05
  • Aylık taksit tutarı: 19.571,28 TL

İkinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 50 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,05
  • Aylık taksit tutarı: 2.143,17 TL