Geçtiğimiz sene para piyasalarında gözlenen ani çıkışın altın piyasasını da etkisi altına alması, gündelik hayatın ekonomik dengesini bir anda alt üst etti. Arka arkaya gelen zam haberleri karşısında resmen şaşkınlık geçiren tüketiciler, yeni dönemde daha büyük zamlar ile karşı karşıya kalmak durumunda bırakıldı.

2021 yılının sonunda ekonomi piyasalarında yaşanan olumsuz gelişmelerin etkileri silinmeden yeni dönemde birçok alandan olumsuz haberlerin gelmesi, hali hazırda zamlı olan ürünlerin fiyatlarına yeni zamların eklenmesine sebep oldu. Bu durum tüketicilerin bütçelerini derinden etkilerken özellikle temel ihtiyaç ürünlerine yapılan zamlar yaşam alanlarında büyük eksikliklerin oluşmasına yol açtı.

Uzun süredir duyurulmaya devam eden zamlardan en çok etkilenen ürün gruplarından birisi de tuvalet kağıdı olarak öne çıktı. Her yaşam alanının ve dolayısı ile de tüketicinin temel ihtiyaçları arasında yer alan tuvalet kağıtlarının son dönemlerde yüksek fiyatlardan satışa sunulması, resmen şaşkınlık yarattı. Bu durum karşısında elini taşın altına koyma kararı alan A101 Market, mağazalarında satışa sunduğu tuvalet kağıdı ürünlerinde indirime gittiğini bildirdi.

A101 MARKET’TEN TUVALET KAĞIDI İNDİRİMİ!

tuvalet-kagitlarinda-yilin-son-indirim-kampanyasi-a101-market-bombayi-patlatti-24-tlye-kada (2)

tuvalet-kagitlarinda-yilin-son-indirim-kampanyasi-a101-market-bombayi-patlatti-24-tlye-kada

Avrupa Vatandaşlığının Yolunu Açan Portekiz Golden Visa Nedir? Avrupa Vatandaşlığının Yolunu Açan Portekiz Golden Visa Nedir?

Sektöre göre oldukça düşük fiyatlardan satış yapan ve bu stratejisi sayesinde de ülke genelinde sahip olduğu binlerce mağazada milyonlarca müşteriyi ağırlayan A101 Market, yeni bir duyuru yayınladı. Hem fiziksel mağazaları hem de online mağazası aracılığı ile satışa sunmuş olduğu tuvalet kağıdı ürünlerine dikkat çeken zincir market, indirim kampanyasının başladığını belirtti. 

A101 MARKET TUVALET KAĞIDI FİYATLARI GÜNCEL

A101 Market tarafından duyurulmuş olan güncel tuvalet kağıdı fiyatları, şu şekilde:

  • 8’li tuvalet kağıdı Aqua: 24,90 TL
  • 12’li tuvalet kağıdı Mistral: 69,50 TL
  • 12’li tuvalet kağıdı Solo: 99,95 TL
  • 16’lı tuvalet kağıdı Mistral çift katlı: 69,50 TL
  • 32’li tuvalet kağıdı Silen: 89 TL
  • 16’lı tuvalet kağıdı Teno: 55 TL