Döviz kurlarında ve altın piyasasında devam eden yükselen grafikler, gündelik hayatın hali hazırda ağır olan ekonomik şartlarını daha da ağırlaştırdı. Geçtiğimiz yılın son çeyreğinden bu yana pek çok faktör çerçevesinde zamlanan hizmet ve hizmet ürünü fiyatları, sabit maaşlı vatandaşların bütçelerinde resmen deprem etkisi yarattı. Bu kapsamda yüksek oranlarda zam alan kalemlerden birisi de bilet fiyatları oldu.

Sene başından bu yana atan akaryakıt fiyatları karşısında zamlanan toplu taşıma ücretleri, uçak bileti fiyatlarını da etkiledi. Daha konforlu ve daha hızlı bir seyahat gerçekleştirebilmek adına gidecekleri noktalara uçak ile varmak isteyen vatandaşlar hem yurtiçi hem de yurtdışı bilet fiyatlarının fahiş rakamlara ulaşmış olmaları karşısında şaşkınlık yaşadı. Bu sebep ile birçok kişi seyahat planını ertelemek veya iptal etmek durumunda kalırken mecburen yolculuk yapması gereken vatandaşlar, bilet fiyatları karşısında mağduriyet yaşadı. 

Vatandaşların uçak biletlerinin yüksek tutarlı fiyatları karşısında yaşadıkları mağduriyetleri bir nebze olsun engellemek isteyen Ziraat Bankası, kasım ayının ortasına kadar geçerliliği bulunan yeni kampanyasını duyurarak yüzleri güldürdü. Kamu bankası, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

ZİRAAT BANKASI’NDAN UÇAK BİLETİ KAMPANYASI!

ucak-seyahatlerine-ziraat-bankasindan-tl-destegi-biletlerinizi-100-tllik-indirim-ile-alacak (2)

Devlet bankası olmasının getirdiği ayrıcalık ile her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de avantajlı kart kampanyaları ve finansman hizmetleri geliştiren Ziraat Bankası, artan uçak bileti fiyatları karşısında da tüketicinin yanında yer aldı. Bu kapsamda yeni bir kampanya geliştiren banka, ayrıntıları paylaştı. 

17 Ekim- 17 Kasım tarihleri arasında satın alınacak olan uçak biletleri için geçerli olan kampanyasını duyuran Ziraat Bankası, tek seferde bin TL ve üzeri tutarlı bilet harcaması yapan tüm müşterilere 100 TL tutarında para hediyesi vereceğini bildirdi. 

Beş kişinin hayatını kaybettiği Titan denizaltıyla yolculuktan son anda vazgeçenler anlattı Beş kişinin hayatını kaybettiği Titan denizaltıyla yolculuktan son anda vazgeçenler anlattı

ZİRAAT BANKASI’NIN UÇAK BİLETİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Ziraat Bankası’nın yeni uçak bileti kampanyasına bankanın internet bankacılığı kanalı ve bankanın mobil uygulaması aracılığı ile katılım sağlanabilmektedir.