Magazin gündemine her yeni günde birden fazla bombanın düştüğü şu günlerde kimi isimler kameralardan uzaktan bir yaşantı sürmek istemelerine rağmen magazin muhabirlerinden kaçmayı başaramıyorlar. Bu anlamda güzelliği ve başarısı ile dikkat çeken isimlerden birisi olan ünlü oyuncu Yasemin Allen da magazin muhabirlerinden saklanmayı başaramayan güzellerden birisi olarak gündeme oturdu. 

Uzun süredir sektörde olan ve şimdiye kadar genel anlamda yalnızca rol aldığı projeler ile gündemde kalmaya çalışan ünlü oyuncu Yasemin Allen, geçtiğimiz aylarda hayranlarını şaşırtan bir şekilde özel hayatı ile gündeme geldi. “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” isimli dizi ile büyük bir üne kavuşan ve sonrasında da pek çok projede yer alan yetenekli oyuncu Tolga Güleç ile aşk yaşamaya başlayan Allen, ilişkilerinin ilk zamanlarında kameralara mutluluk pozları verirken ilişkinin noktalanmasının ardından sessizliğe büründü.

Yaz aylarının başlarında yeni bir ilişkiye başlamış olan Yasemin Allen ile meslektaşı Tolga Güleç magazin gündemine bomba gibi düşerken herkes tarafından oldukça yakıştırılmıştı. İlişkilerinin evliliğe gidip gitmeyeceği sıklık ile magazin programlarında masaya yatırılırken aylar sonra ünlü çiftten ayrılık haberi geldi. Ayrılık sonrasında sessizliğini korumaya çalışan Allen, geçtiğimiz günlerde magazin muhabirleri ile sohbeti esnasında eski aşkına ilişkin açıklamalarda bulundu. 

“17” DÖVMESİ DİKKAT ÇEKTİ!

unlu-oyuncu-yasemin-allendan-eski-aski-tolga-gulece-gonderme-romantiklere-gore-bir-dunya-de (2)

Geçtiğimiz günlerde magazin muhabirleri ile karşılaşan ünlü oyuncu Yasemin Allen, sempatik tavırları ile yine dikkat çekti. Kolunda bulunan “17” yazılı dövme ile dikkat çeken Allen, magazin muhabirleri tarafından kıskaca alındı. 17 sayısının uğurlu sayısı olduğunu söyleyen Allen, bu durumun özel bir şey ile ilgisinin olmadığını ifade etti. 

ESKİ AŞKINA DAİR KONUŞTU!

Gökhan Çıra’dan eski aşkı Selin Ciğerci’yi kızdıracak hamle, o isimle evleniyor! Gökhan Çıra’dan eski aşkı Selin Ciğerci’yi kızdıracak hamle, o isimle evleniyor!

Oyuncu Yasemin Allen, eski aşkı Tolga Güleç ile ilgili sorulara bu sefer sessiz kalmadı. İsim vermese de eski aşkını hedef alan Allen, şu ifadeleri kullandı: “Bazen inceldiği yerden kopması daha iyi oluyor. En dibinde anlaşamadığın konular olunca insanları değiştirmek ile uğraşmıyorsun. Herkesin sevgi anlayışı farklı. Biz gerçek aşka inanarak büyüdük. Çocukluğumuz öyle geçti ancak bu zamandaki ilişkiler öyle değil. Biraz eski kafalıyım bu anlamda. Romantiklere göre bir dünya değil burası.”