Korkunç olay İstanbul'da yaşandı. İşten gelen bir kadın evde uyuşturucu kokusu aldı. Oğlu ve arkadaşlarının uyuştucu içtiğini gören kadın ile oğlu arasında tartışma çıktı. Anne oğul arasında çıkan tartışma kanlı bitti. Annesi tarafından silahla yaralanan uyuşturucu bağımlısı o adam, hastanede ameliyata alınsa da hayata tutunamadı.

Uyuşturucu bir aileyi daha parçaladı. M. K. isimli kadın işten geldiğinde evde yoğun bir uyuşturucu kokusu aldı. Bu koku üzerine oğlunun odasına giden kadın karşılaştığı manzara karşısında oldukça sinirlendi. Oğlunun birlikte uyuşturucu içtiği arkadaşlarını evden kovan kadın, oğluyla tartışmaya başladı. Aynı zamanda uyuşturucu sattığı da öğrenilen C. K. isimli genç adam, annesine tepki gösterdi. 

Hem arkadaşlarının evden kovulmasına hem de uyuşturucu pazarlığının bozulmasına sinirlenen genç adam annesinin üzerine yürümeye başladı. Bu sırada eline geçen bir bıçakla annesinin üzine giden genç adam, evin içinde annesini kovalamaya başladı. Salona kaçan anne M. K. buradan bir bıçak aldı ve kendini savunmak istedi. Oğlunun öfkesinin dinmediğini gören kadın, kendini yatak odasına kilitledi. 

112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün! 112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün!

Uyuşturucunun da etkisiyle gözü dönen C. K. isimli genç adam, bu kez de annesinin kendisini kilitlediği yatak odasının kapısına dayandı. Bu sırada evde bulunan babadan polisi aramasını söyleyen M. K., yatak odasında eşine ait ruhsatlı silahı buldu. Oğlunun kendisini öldüreceğini düşündüğünü söyleyen kadın, bulduğu silahla oğluna ateş etti. Annenin silahından çıkan kurşunlar, evladının göğsüne isabet etti. 

Annesinin ateşlediği silahtan çıkan kurşunlarla göğsünden yaralanan C. K. isimli adam, olay yerinden kaçmak için kendini dışarı atsa da fazla uzaklaşamadan yere yığıldı. Yaralı genç dayısına ait otomobille hemen hastaneye kaldırıldı. Hastaneye ağır yaralı vaziyette ulaşan uyuşturucu bağımlsı genç, derhal ameliyata alındı. Doktorlar genci hayatta tutabilmek için elinden gelen gayreti gösterse de annesi tarafından vurulan genç yaşamını yitirdi. 

Polis ekipleri kendi evladını öldüren annesi gözaltına alınarak ifadesini almak üzere emniyete götürdü. Acılı anne ifadesinde oğlunun uzun yıllardır uyuşturucu kullandığını, bu illetten onu kurtarmak için her yolu denediklerini dile getirdi. Hastanede tedavi olmayı reddettiği için şehir bile değiştirdiklerini dile getiren anne, bir türlü oğlunun uyuşturucuyu bırakmadığnı söyledi.

Olay günü de geç saatte işten geldiğinde evde duman ve uyuşturucu kokusu aldığını ve bu yüzden sinirlendiğini söyleyen evlat katili anne, çıkan tartışmada oğlunun kifir ederek bıçakla üzerine yürüdüğü için kendini savunmak amacıyla ateş ettiğini söyledi.