Yüksek enflasyon başta olmak üzere tedarik zincirlerinde ve diğer alanlarda yaşanan pek çok olumsuz gelişme, birçok sektörde yüksek oranlı zamların ortaya çıkmasına sebep oldu. Zamların yanı sıra Türk Lirası’nın da değer kaybetmesine sebep olan olumsuz ekonomik gelişmeler, vatandaşların alım güçlerinin düşmesine ve zamlı olarak satılan ürünlerin nerede ise tamamına rahat bir şekilde erişilememesine yol açtı. Tüm bu durumlar, temel gıda ihtiyaçları dahil olmak üzere tüketicilerin ana ihtiyaçlarının önünde dahi engellerin oluşmasına sebep oldu. 

2022 yılının başından bu yana tüketicileri oldukça zorlayan ekonomik gelişmeler, sene sonuna doğru yapılan kampanyaların yakından takip edilmesine aracılık etti. Bankalar, özel işletmeler ve diğer alanlarda yapılan indirim kampanyaları tüketicilerin dikkatlerini çekmeye devam ederken avantajlı bir kampanya haberi de kamu bankası Vakıfbank’tan geldi. 21 Aralık tarihinde yaşanacak olan en uzun gece için özel olarak bir alışveriş kampanyası düzenlediğini duyuran Vakıfbank, kampanyasına ilişkin detayları paylaştı. 

VAKIFBANK’TAN EN UZUN GECEYE ÖZEL ALIŞVERİŞ KAMPANYASI!

vakifbank-alisveris-destegine-ihtiyac-duyan-musterileri-icin-duyurdu-100-tl-hediye-edilecek (2)

Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınlayan kamu bankası Vakıfbank, 21 Aralık tarihli en uzun gece için özel olarak bir alışveriş kampanyası düzenlediğini belirtti. Alışveriş kampanyası kapsamında mevcut müşterilerinin e- ticaret platformlarından yaptıkları harcamalara destek vereceğini ifade eden banka, detayları paylaştı.

Vakıfbank tarafından geliştirilmiş olan e- ticaret alışverişi kampanyasına göre 22 Aralık tarihine kadar bireysel Vakıfbank kartları aracılığı ile tek seferde yapılacak olan 3 bin TL ve üzeri tutarlı harcamalara, 100 TL değerinde para puan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

VAKIFBANK’IN EN UZUN GECE KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR?

En uzun gece için özel olarak geliştirmiş olduğu alışveriş kampanyasının kart bazlı değil müşteri bazlı olduğunu belirten kamu bankası Vakıfbank, söz konusu kampanyadan en fazla 100 TL değerinde para puan hediyesinin kazanılabileceğini aktardı. Banka, kampanya başvurularını mobil uygulama aracılığı ile kabul etmeye devam ettiğini ifade etti.