Türkiye’de hem konut fiyatları hem de konut kredisi faiz oranlarının artmasıyla birçok kişi ev sahibi olma hayallerini ertelemek zorunda kaldı. En uygun oranlarla konut kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyenlere cazip teklifler sunan Vakıfbank, SarıPanjur Konut Kredisi ile destek sunuyor. 

Yeni konut alımları için geçerli kampanya ayrıca 120 ay vade seçeneklerine de sahiptir. Yeni konut alımlarında geçerli konut kredisi olanakları sayesinde ev sahibi olmak isteyen vatandaşların avantajlı oranlardan yararlanmaya hemen başlamaları mümkündür. 

VAKIFBANK SARIPANJUR KONUT KREDİSİ AVANTAJI!

vakifbank-esit-artan-azalan-taksitlerle-herkesi-konut-sahibi-yapiyor-yuzde-129-faizli-konut (2)

Konut kredisi faiz oranlarında ve ödeme koşullarında avantajlarını duyuran Vakıfbank, bankacılık sektörünün lider kamu bankası olarak cazip oranlar sunmaya devam ediyor. 120 ay vade seçenekleriyle kullandırılacak kredi kapsamında yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları uygulanıyor. 

SarıPanjur Konut Kredisi kapsamında ayrıca cazip limitler sunulmuştur. 10.000 TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişen kredi limitlerine göre faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri de değişmektedir. 

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

Vakıfbank SarıPanjur Konut Kredisi kampanyası kapsamında vatandaşların en uygun oranlardan yararlanarak ev sahibi olmaları sağlanıyor. 10.000 TL ile 1 milyon TL arasında kullandırılacak konut kredisi kapsamında yüzde 1,29 faiz oranları uygulanmaktadır. 1 milyon TL ve 1 milyon 500 bin TL arasında kullandırılacak kredilerde ise faiz oranları yüzde 1,34 olarak belirlenmiştir. 

O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı! O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı!

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank SarıPanjur Konut Kredisi kampanyasına kolay başvuru adımları takip edilerek talepler iletilebilmektedir. Aralarında boşluk bırakarak KONUT, T.C. kimlik numarası, aylık gelir yazılarak 5724’e SMS gönderilmesi yeterlidir. 

Ön başvuru işlemlerinin ardından konut kredisi avantalarından yararlanmak isteyenler için eşit taksitli, eşit anaparalı, artan – azalan taksitli olarak alternatif geri ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Kolay başvuru adımlarını izleyerek Vakıfbank konut kredisiyle vatandaşların haylindeki eve sahip olması sağlanıyor.