Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Nakit ihtiyaçları devam eden ve söz konusu ihtiyaçları sebebi ile borçlarına yeni borçlar ekleyen vatandaşlara, senenin son kredi kampanyası duyuruldu. Duyurunun sahibi olan kamu bankası Vakıfbank, meslek veya diğer özellikle bakmadan 18 yaşın üzerinde olan tüm tüketicilere nakit desteği sağlayacağını bildirdi. 

Vakıfbank’ın resmi internet sayfası üzerinden paylaşılmış olan kredi kampanyasının, aralık ayının sonuna kadar başvurulara açık kalacağı bilgisi kaydedildi. Banka, söz konusu kampanya kapsamında faizlerin dip seviyelere çekildiğini belirterek detayları paylaştı. 

125 BİN TL’YE KADAR NAKİT DESTEĞİ!

vakifbank-resmen-duyurdu-125-bin-tlye-kadar-olan-nakit-ihtiyaclariniz-3-ay-taksit-erteleme- (2)

Vakıfbank 18 yaşın üzerinde olan tüm tüketicilerin başvurularına açmış olduğu ihtiyaç kredisi ürününün üst limitini 125 bin TL olarak açıkladı. Söz konusu ürünün için belirlemiş olduğu başlangıç faizini yüzde 1,55 olarak açıklayan banka, kampanya kapsamında 36 aya kadar vade ve 3 ay ödeme erteleme fırsatlarından yararlanılabileceğini bildirdi. 

VAKIFBANK’IN ANINDA KREDİ KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kamu bankası Vakıfbank, düşük faiz ve 3 ay taksit erteleme fırsatları ile duyurmuş olduğu 125 bin TL üst limitli ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bankanın ilgili kampanyasından sene sonuna kadar destek almak ve taksit ödemelerine 3 ay sonra başlayarak bütçelerini bir nebze olsun toparlama fırsatı yakalamak isteyen tüketiciler, ilgili kredi ürününe nereden ve nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladı. Vakıfbank, merak edilenlere ilişkin detayları paylaştı.  

Vakıfbank 18 yaşın üzerinde olan tüm tüketicilerin başvurularına açmış olduğu 125 bin TL üst limitli ihtiyaç kredisi kampanyasına, birden fazla iletişim kanalı üzerinden başvuru yapılabileceğini ifade etti. Söz konusu iletişim kanallarını internet bankacılığı, banka şubeleri, mobil uygulama ve SMS hattı olarak sıralayan Vakıfbank, SMS başvurularına ilişkin detayları paylaştı. 

SMS kanalı dışında kalan tüm başvuru yöntemleri için yetkililerin verdikleri veya uygulamaların açılan ekranlarında yer alan talimatların takip edilmesi gerektiğini ifade eden Vakıfbank, SMS başvurusu için de KREDI, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, aylık gelir bilgilerinin aralarında birer boşluk bırakılarak yazılması ve ardından da 5724’e kısa mesaj olarak gönderilmesi gerektiğini bildirdi.