Kamu bankaları ve özel bankalar, yeni dönemde de birbirleri ile yarışmaya ve düzenledikleri kampanyalar sayesinde müşteri sayılarını arttırmaya çalışmaya devam ediyorlar. Bu sene gelişen olumsuz ekonomik faktörler karşısında desteğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyan tüketiciler için farklı kategoriler altında kart kampanyaları ve finansman kampanyaları geliştiren bankalar, tüketiciler tarafından yakından takip ediliyor. 

Zorlu ekonomik koşulların sonucu olarak artan nakit ihtiyaçlarını en uygun çerçevede ödeme planı sunan bankaların ihtiyaç kredisi ürünleri ile gidermek isteyen ancak artan faizler karşısında kafaları karışan tüketiciler, son dönemlerde bankacılık sektöründe de büyük bir durgunluğun yaşanmasına sebep oldu. Yapılan açıklamalara göre yüksek faizler karşısında tüketicilerin kredi çekmeye yanaşmadıkları ortaya çıktı. Bu durum sektörde rekabeti daha da kızıştırırken beklenen uygun kredi kampanyası haberi Vakıfbank’tan geldi. 

Bankacılık sektörünün en eski isimlerinden birisi olan ve kamu bankası olmasının verdiği ayrıcalık sayesinde her kesimden tüketici için avantajlı kampanyalar geliştirebilen Vakıfbank, yeni dönemin en büyük problemlerinden olan artan nakit ihtiyaçlarına karşın yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka SMS üzerinden de başvuru yapılabilme imkanı tanıdığı kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

VAKIFBANK’TAN AVANTAJLI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

vakifbank-resmen-duyurdu-tc-kimlik-numarasini-5724e-gonderene-125-bin-tllik-nakit-destegi-v

Bankacılık sektörünün kızışan rekabet ortamına ayak uydurarak yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen ve belirlemiş olduğu düşük faiz oranı sayesinde rakiplerine karşı birkaç adım öne çıkmayı başarmış olan Vakıfbank, yeni kredi kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

Vakıfbank uygun kredi kampanyasının üst limitini 125 bin TL olarak açıkladı. Başlangıç faiz oranını yüzde 1,55 olarak belirleyen banka, azami vade sayısını 36 ay olarak bildirdi. 24 ay vade, yüzde 1,55 faiz karşılığında çekilecek olan 100 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödemesi tutarı ise 5.249,76 TL olarak hesaplandı. 
VAKIFBANK KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı ve şubeleri aracılığı ile başvuru yapılabilen kredi kampanyası için kısa SMS ile de erişim sağlanabilmektedir. KREDI, T.C. kimlik no, doğum tarihi ve aylık gelir bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 5724’e kısa mesaj olarak gönderen her tüketici, Vakıfbank tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır.