Son dönemlerin en büyük problemlerinden birisi olarak değerlendirilen düşük alım gücü, vatandaşların nakit arayışlarını hızlandırdı. Sene başından bu yana başta gıda sektörü olmak üzere tüm hizmet sektörlerinden gelen yüksek oranlı faizler ile mücadele etmek durumunda kalan vatandaşlar ceplerinde büyümüş olan deliği bir nebze olsun kontrol altına alabilmek amacı ile bankaların kredi ürünlerini yakından takip etmeye başladı. 

2023 yılında her yeni yılın başında olduğu gibi yeni zamlar ile karşı karşıya kalacaklarının farkında olan tüketiciler, sene bitmeden nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile bütçelerine uygun kredi ürünlerini araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren kamu bankası Vakıfbank, geçtiğimiz aylarda duyurmuş olduğu SMS kredisi kampanyasının halen devam ettiğini ve başvuruları sene sonuna kadar kabul etmeye devam edeceğini belirtti. Banka, ilgili kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

VAKIFBANK’TAN 125 BİN TL’YE KADAR KREDİ DESTEĞİ!

vakifbankin-3-ay-odeme-ertelemeli-dusuk-faizli-ihtiyac-kredisi-icin-son-gunler-5724e-mesaj-

Geçtiğimiz aylarda kuruluş yıldönümü hediyesi kapsamında bir SMS kredisi kampanyası geliştirmiş olan Vakıfbank, söz konusu kredi kampanyasına halen başvuru yolunun açık olduğunu duyurdu. Kredi üst limitinin 125 bin TL olduğunu belirten Vakıfbank, başlangıç faizinin yüzde 1,55, azami vade sayısının ise 36 ay olduğunu açıkladı.

Aylar önce Vakıfbank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş ve halen başvurulara açık olan kredi ürünün örnek hesaplama tablosu da yayınlandı. Banka, söz konusu kredi kampanyasından yüzde 1,55 faiz oranı ve 24 ay vade karşılığında 100 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen tüketicilerin 3 ay sonra ödemeye başlayabilecekleri taksit tutarını, 5.249,76 TL olarak hesapladı. 

VAKIFBANK’IN UYGUN FAİZLİ KREDİ DESTEĞİNDEN NASIL YARARLANILIR?

vakifbankin-3-ay-odeme-ertelemeli-dusuk-faizli-ihtiyac-kredisi-icin-son-gunler-5724e-mesaj- (2)

Vakıfbank sene sonuna kadar başvurulara açık kalacak olan 125 bin TL üst limitli kredi kampanyasına hem şubeleri hem internet bankacılığı kanalı hem de mobil uygulaması üzerinden başvuru yapılabileceğini belirtti. Ayrıca başvuru metninin 5724’e gönderilmesi ile de kredi başvurusunun yapılabileceğini ifade eden banka, örnek mesaj metnini şu şekilde oluşturdu:

  • KREDI T.C. kimlik no doğum tarihi aylık gelir