Ekonomi piyasalarının ve ekonomi piyasalarını direkt olarak etkileyen diğer konu başlıklarının olumsuz gelişmeler ile gündemde kalması, hizmetlere ve hizmet ürünlerine yeni zamların yansıtılmasına sebep oldu. Hali hazırda zamlı fiyatlardan hizmet alan vatandaşlar, yeni zamlar karşısında dara düştü. Bu durum tüketicilerin nakde olan ihtiyaçlarının daha da artmasına sebep oldu.

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinden bu yana kötüleşmeye devam eden ekonomik göstergeler çerçevesinde alım güçleri düşen ve buna bağlı olarak nakit ihtiyaçları artan tüketiciler, bu gereksinimlerini bankaların nakit hizmetleri ile gidermeye çalışırken yüksek faiz oranları ile karşılaştı. Bir borcu, daha yüksek bir borç yükü ile kapatmaya çalışırken ceplerindeki delik giderek daha da büyüyen vatandaşlar uygun faizli kampanyaları araştırmaya devam ederlerken beklenen haber kamu bankası Vakıfbank’tan geldi.

Bankacılık sektörünün en önemli isimlerinden olan Vakıfbank, kasım ayının gelişi ile birlikte mevcut müşterileri için yeni bir ödeme kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Faizlerin dibe çekilmiş olduğu yeni kampanya, ayrıntıları ile kamuoyuna aktarıldı. 

Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

VAKIFBANK TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI KASIM 2022

vakifbankta-kasim-ayi-ruzgari-20-bin-tlye-kadar-olan-nakit-ihtiyacinizi-yuzde-150-faiz-ile- (2)

Her sene olduğu gibi bu sene de avantajlı kampanyaları ile tüketicilerin yanlarında yer almaya çalışan kamu bankası Vakıfbank, nakde olan ihtiyaçları günden güne artan tüketiciler için yeni bir ödeme kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Hem yeni hem de mevcut müşterilerin başvurularına açık olan kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. 

Vakıfbank’ın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan yeni taksitli nakit avans kampanyasının aylık faiz oranı yüzde 1,50 olarak belirlendi. Kampanyadan 500 TL ile 20 bin TL aralığında yararlanılabileceğini ifade eden kamu bankası, vade sayısını 4- 12 ay olarak belirledi. 

VAKIFBANK TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI BAŞVURUSU

Vakıfbank yeni taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin internet bankacılığı, banka şubeleri, ATM noktaları ve mobil uygulama aracılığı ile başvuru yapabileceklerini belirtti.